تعبیر خواب رستوران فقط برای افراد شکمو نیست !

دیدن رستوران در خواب و تفسیر آن کار چندان ساده ای نیست چرا که این رویا جنبه های بسیار زیادی دارد که بایستی هنگام تعبیر خواب رستوران مدنظر قرار داد. اینکه رستوران شیک بود یا نه، قیمت غذا ارزان بود یا گران و ... همگی در تعبیر این رویا موثر هستند.  

کلیات تعبیر خواب رستوران

تعبیر خواب رستوران در کل به اقداماتی که در آن انجام می دهید، غذایی که میخورید، افرادی که با آن ها قرار گذاشته اید، نوع رستوران و در نهایت احساسی که از خوردن غذا در آنجا دارید بستگی دارد. بنابراین بایستی تمامی این موارد را مدنظر قرار دهید. به طور عمومی رستوران مانند آشپزخانه ای است که در خارج از خانه قرار دارد. بنابراین تعبیر خواب رستوران و غذا خوردن در آن نیز نشان می دهد که شما به دنبال سیستمی برای تغذیه احساسی در خارج از محیط خانه و خانواده هستید. در واقع احساسات و روابطی که درون خانه و خانواده شما قرار دارد نتوانسته است آنطور که باید شما را ارضا کند و شما در بیرون از آن به دنبال احساسات مطلوب خود هستید.

جزئیات تعبیر خواب رستوران و اتفاقی که در آن رخ می دهد

تعبیر خواب رستوران چنانچه گفتیم گاهی اوقات به تنهایی معنا ندارد و اتفاقات و رویدادهای درون آن است که به این رویا معنا می بخشد. به عنوان مثال سفارش غذا در یک رستوران یکی از این اتفاقات می باشد. اگر در خواب خود را در حال سفارش غذایی در یک رستوران ببینید و از اینکه منو طولانی و اسامی غذاها دشوار است خسته شده باشید، نشان می دهد که از مسئولیت ها و تصمیماتی که بر دوش شما است خسته شده اید. تصمیماتی که در گذشته گرفته و آن هایی که در آینده بایستی اتخاذ کنید زندگی شما را با دشواری همراه ساخته است. از این همه مسئولیت ذهنی و فکری فراری شده اید. اگر در حین سفارش غذا و مطالعه منو نتوانستید تصمیم بگیرید و آن را به عهده دیگران گذاشتید، به این معناست که در زمان بیداری نیز وقت و انرژی کافی برای تصمیم گیری نخواهید داشت.

تعبیر خواب رستوران غذا خوردن

گاهی اوقات خواب ها و رویاهای ما عجیب به نظر می رسند. مانند خوابیدن در حین غذا خوردن در یک رستوران! دیدن چنین رویایی این هشدار را به ما می دهد که شما در جای اشتباهی به دنبال آرامش می گردید. احتمالا در رابطه ای قرار دارید که فکر می کنید برای شما مناسب و مفید است و یا در شرایطی از زندگی این تفکر را دارید. اما این رویا عکس این موضوع را به شما اطلاع می دهد. بهتر است در جای دیگری به دنبال خوشبختی و آرامش بگردید. حتی اگر در رویا وارد یک رستوران بسیار مجلل و بزرگ شدید اما نیمرو سفارش دادید بازهم چنین تفسیری خواهد داشت. اگر در رویا خود را درون رستوران دیده و در هنگام سفارش غذا مقداری بیش از حد سفارش دهید به طوریکه بیشتر آن در بشقاب شما باقی مانده و به هدر رود، این رویا شیوه زندگی غیرمسئولانه شما از نظر مالی را نشان می دهد.

تعبیر خواب رستوران و پرداخت صورتحساب

تعبیر خواب رستوران و صورتحسابی که پرداخت می کنید نشان می دهد که شما در زندگی واقعی احتمالا برخی از هزینه های دوستان و آشنایان را بر عهده خواهید گرفت. در واقع این موضوع ممکن است در قالب یک مشکل برای دوستان شما مطرح شود که از شما تقاضای یاری و کمک دارند. با تعبیر خواب رستوران در این حالت، احتمال می رود که سخاوتمندانه به یاری آن ها خواهید رفت. اما اگر پس از مشاهده صورتحساب در رویا متوجه شدید که قیمت آن گران است و شما قادر به پرداخت آن نیستید به این موضوع اشاره دارد که احتمالا دوستان در شرایط دشوار زندگی واقعی شما حضور داشته و کمک های مالی کرده بودند اما مقدار این بدهی ها زیاد شده و اکنون شما قادر به بازپرداخت آن نیستید.

تعبیر خواب غذا خوردن در رستوران همراه با دوستان

تعبیر خواب رستوران و غذا خوردن با دوستان

تعبیر خواب رستورانی که با چندتا از دوستان خود مشغول غذا خوردن در آن هستید، به لذت ارتباط با دوستان اشاره می کند. گسترش روابط و ملاقات دوستان می تواند به زندگی شما رنگ تازه ای ببخشد. این خواب همچنین یادآوری می کند که بایستی به دوستان قدیمی خود سر زده و روابط خود را از نو شروع کنید. ممکن است آن ها به شما و یا شما به یکی از دوستان قدیمی خود احتیاج پیدا کنید. البته این نیاز صرفا مادی نیست. گاهی فقط برای التیام روح نیاز به هم صحبتی با یک دوست صمیمی داریم.

تعبیر خواب رستوران شیک و تمیز در مقابل رستوران کثیف و زشت

تعبیر خواب رستوران گرانقیمت با سالنی شیک و دکوراسیونی عالی به این معناست که احتمالا به زودی رویداد اجتماعی مهمی در زندگی شما رخ می دهد. این در حالیست که دیدن رستورانی کثیف و پر از حشرات مزاحم در آن، نشان می دهد که دوستان شما افکار سمی و نادرستی را به شما القا می کنند. البته ممکن است گاهی اوقات خود متوجه اشتباه بودن این افکار نباشید و زمانی بدانید که این نصیحت ها سمی و نادرست بوده است که آن ها را با دیگران و افراد عاقل تر از خود سهیم شوید.

گردآورنده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...