تعبیر خواب جگر به عزیزان و فرزندان شما مربوط می شود

تعبیر خواب جگر در رویا به چند گزینه متفاوت مربوط می شود که از جمله آن ها می توان به ثروت، پول، فرزندان، ارثیه و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. اگر فردی در خواب شروع به خوردن جگر خود کند می توان به پولی امیدوار بود که از راهی غیرمنتظره بدست می آید.

کلیات تعبیر خواب جگر

تعبیر خواب جگر به جنبه های سمی و منفی زندگی شما اشاره دارد که بایستی از میان رفته و پاکسازی شود. در اصل جگر یکی از ارگان های پاک کننده بدن شما است و دیدن آن نیز در خواب ماهیت اصلی را حفظ کرده است. زندگی شما در حال حاضر نامتعادل است و تاثیرات مضر برخی رویدادها همچنان باعث آسیب شما می شوند. عواقب گسترده ای از اتفاقات بد شما را احاطه کرده است و برای آینده ای بهتر باید از این محاصره خلاص شوید. انسان ها انعطاف پذیر هستند و توانایی قدرتمندی برای دفع و درمان تاثیرات منفی  روزهای بد زندگی دارند. اما مطمئنا این توانایی ها محدودیتی داشته و همیشگی نیستند. تعبیر خواب جگر می تواند هشداری باشد مبنی بر اینکه توانایی های شما مورد آزمایش و تست قرار می گیرد و شما بایستی زمان بیشتری را برای پاکسازی زندگی خود از نکات منفی اختصاص دهید. رویاهای مربوط به علایم فیزیکی و جسمانی و بیماری ها گاهی اوقات نیز نشان دهنده بیماری های واقعی در دنیای بیداری هستند. بنابراین پس از تعبیر خواب جگر اگر علائمی نیز در بیداری نسبت به این ارگان داشتید، بایستی حتما آن را جدی گرفته و به پزشک مراجعه نمایید.

تعبیر خواب برای جگر خام ، پخته و یا کبابی چیست؟

تعبیر خواب جگر خام، کبابی یا پخته شده

تعبیر خواب جگر خام یا پخته شده نشان دهنده گنجینه هایی است که به روی بیننده خواب باز می شود. کمک هایی به سمت او پیشنهاد می شود که می تواند موفقیت را گام به گام نزدیک تر سازد. اگر فردی در خواب چهره ای را بر روی تکه ای جگر خام ببینید، مانند صحنه ای که در آینه می بینیم، متاسفانه نشانه مرگ شخصی است که تصویرش بر روی جگر افتاده است. زمان مرگ او نزدیک است.

تعبیر خواب جگر انسان

تعبیر خواب جگر انسان اغلب به نزدیکان او اشاره می کند. اگر در خواب احساس کردید که کبد یا جگر شما درد می کند، به آسیبی احتمالی اشاره دارد که متوجه فرزندان شما است. اگر فرزندی ندارید احتمالا این آسیب به شخصی نزدیک به شما وارد می گردد. کسی که مانند جگر گوشه انسان برایش عزیز است. بنابراین در تعبیر خواب جگر انسانی بایستی به اطرافیان نزدیک مانند فرزند و خانواده توجه کرد. اگر در خواب جگر سیاه شخصی توسط چاقو آسیب دیده یا بریده شود، به مرگ فرزند دختر یا پسر اشاره می کند. زخم در جگر و کبد نشانه غلبه بر هوس و عاشق شدن از صمیم قلب می باشد.

معنی و تعبیر خواب جگر انسان

تعبیر خواب جگر از دیدگاه منابع غربی

تعبیر خواب جگر در برخی از منابع غربی نماد پول و ثروت است. این در حالیست که برخی دیگر معتقدند که تعبیر خواب جگر سیاه مرکز خشم و در عین حال رحمت است. این رویا گاهی اوقات نیز به کودکان و سرگرمی های آنان مربوط می شود. اما در این منابع بین جگر انسانی و جگر حیوانی تمایزی وجود ندارد. اگر در خواب ببینید که جگر شما از بدنتان خارج شده و آن را بیرون از جسم مشاهده می کنید به معنای یافتن دوباره پولی است که مدت ها پیش گم کرده اید. یا ممکن است پولی را در جایی ذخیره و پنهان کنید اما به دلیل گذشت زمان آن را فراموش کرده باشید. این خواب نوید پیدا کردن دوباره آن پول ذخیره شده را می دهد. اگر کبد و جگر سیاه فردی در رویا در معرض خطر قرار گیرد به معنای یافتن پولی پنهانی است که توسط او کشف می شود. جایی سودی نهفته شده است که کمتر کسی از آن خبر دارد و اکنون فرد بیننده خواب راه دستیابی به این پول را پیدا کرده و آن را عاید خود می سازد. پیوند جگر انسان نماد پیوندی قوی در بیداری است. البته این پیوند در بیداری به معنای رفاقت و یا رابطه ای عاطفی است. شما با فردی وارد رابطه ای عمیق و قوی می شوید که باعث می شود زندگی و روزهای بهتری داشته باشید.

تعبیر خواب جگر سیاه خوردن

تعبیر خواب جگر سیاه، روده، کبد یا هر عضو دیگری که فرد بیننده خواب خود را در حال خوردن آن ببیند، به این معناست که او قادر خواهد بود ثروتی که تا کنون نتوانسته است به آن برسد، دست یافته و ثروتمند می شود. این ثروت می تواند ارثیه پدری یا سود سرمایه گذاری قدیمی باشد. البته اگر هر عضوی از بدن خود را نیز حمل کنید و یا با دست خود از بدن خارج کنید نیز همین تعبیر را خواهد داشت.

تهیه کننده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

1 نظر

  1. علی کرونیعلی کرونیsays:

    سلام وقت بخیر خوابی دیدم اگر لطف کنید تعبیر بفرمایید خواب دیدم کنار قصابی ایستاده ام که دارم به گوسفند آویز شده ای که بیرون مغازه بود نگاه میکردم یک فردی سه قدم عقب تر از گوسفند ایستاده و داشت جیگر خام میخورد و دهان پر از جیگر خام و باز میکنه و نشونم میده بعد دیدم که داخل شکم گوسفند جیگر گذاشتن که بپزه و دود سفیدی هم از آن بلند میشود و بعد از آن محل رفتم. ممنون از شما

    • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

      ممکن است با اتفاقاتی روبرو شوید که برایتان عجیب باشد