تعبیر خواب حسینیه بیشتر به حاکم یا رهبر اشاره دارد.

تعبیر خواب حسینیه همانند تعبیر رویای مسجد است

تعبیر خواب حسینیه در بسیاری از منابع اسلامی به تعبیر خواب مسجد تشبیه شده است. اگر ببینید فردی که به عنوان پیش نماز در حسینیه حضور دارد اما بیمار است، به معنای از بین رفتن ایمان در فرد بیننده می باشد. اگر شما در خواب دیدید که خانه خود را به حسینیه تبدیل کرده اید، در آینده ای نه چندان دور شان و منزلت زیادی بدست خواهید آورد و در سایه شما عدالت ترویج می یابد. اگر حسینیه یا مسجدی را به شکل حمام دیدید، این خواب به یک مرد فاسد و بی رحم اشاره دارد. اگر در جایگاه مخصوص حسینیه مشغول نماز خواندن بودید، رویدادهای خوبی پیش روی شماست.

 اما اگر یک زن چنین خوابی ببیند احتمالا به زودی صاحب فرزندی پسر خواهد شد. تعبیر خواب حسینیه و دیدن مسجد در خواب اگر بسیار بزرگ و یا بزرگترین مسجد یا حسینیه شهر باشد، اشاره به شاه، حاکم یا رهبر آن شهر و کشور دارد. اگر در رویا وارد مسجد یا حسینیه ای شدید و بوی سیب را در آن جا احساس کردید، به زودی ازدواج خواهید کرد.

به طور کلی تعبیر خواب حسینیه در رویا به یک مرکز تجاری تشبیه شده است که مردم سعی دارند در آن سود کنند. البته طبیعتا مسجد و حسینیه جایی است که افراد بر اساس اعمال نیک خود سود می برند. تعبیر خواب حسینیه ای که کوچک اما مرتب است، نشان دهنده فردی محترم برای شما است. شخصی مانند پدر، معلم، شیخ یا هر شخصی که از نظر شما بزرگ و قابل احترام است. رفتار ناعادلانه پیش نماز در مسجد و حسینیه پیش بینی کننده رفتار عادلانه حاکم شهر خواهد بود.

تعبیر خواب حسینیه تخریب شده و یا به تازگی ساخته شده.

تعبیر خواب حسینیه در برخی از منابع به استاد یا معلم ربط داده شده است. بنابراین اگر شما در رویا یک مسجد یا حسینیه تخریب شده را با دیوارهای فرو ریخته دیدید، یک فرد مذهبی قابل احترام و با معلومات در منطقه یا شهر شما از دنیا خواهد رفت. این در حالیست که دیدن یک حسینیه یا مسجد که به تازگی ساخته شده است، از به دنیا آمدن یک مرد دانشمند، مذهبی و خردمند خبر می دهد که مردم را به راه راست هدایت می کند.

اگر شما در رویا با دستان خود یک حسینیه یا مسجد را ساختید، نشان دهنده این است که شما برای والدین و خانواده خود عزیز و دوست داشتنی هستید. همچنین احتمالا به زودی اعضای خانواده، دوستان یا آشنایان را برای انجام یک کار نیکو گرد هم خواهید آورد. این خواب علاوه بر این می تواند به غلبه بر دشمن نیز اشاره داشته باشد.

تعبیر خواب حسینیه و موذن

تعبیر خواب حسینیه می تواند به موذن یا فردی که در آن جا دعا می کند نیز اشاره کند. موذنی که در حسینیه یا مسجد حضور دارد همان فردی است که در شهر یا کشور شما مردم را به راه راست فرا می خواند و ارتباط نزدیکی با خدا دارد. دیدن درب های حسینیه و مسجد در رویا، نمایندگان نگهبانان و محافظان در واقعیت هستند. این نگهبان می تواند محافظ خانه شما، شهر شما یا حتی کشور شما باشد. تعبیر خواب حسینیه ای که مملو از مردم است به وضعیت کنونی دین و ایمان میان مردم اشاره دارد. بنابراین اگر یک حسینیه خالی و یا عاری از نمازگزار را دیدید، به معنای رنگ باختن دین و ایمان میان مردم است. تعبیر خواب حسینیه ای که در حیاط آن و یا در داخل چمن و گیاه رشد می کند، به معنای عروسی و ازدواج است.

تعبیر خواب حسینیه با چراغ های روشن

تعبیر خواب حسینیه ای که چراغ های زیادی در آن روشن است، از وجود افرادی با شخصیت و آگاه در اطراف بیننده رویا خبر می دهد. در واقع چراغ و روشنایی مسجد و حسینیه نشان دهنده شخصیت های شریف و افراد عاقل است. سقف حسینیه و مسجد، نماینده دانش کتاب هایی است که مطالعه می کنید. مسجد بدون سقف به سواد کم و نبود دانش بیننده خواب مربوط می شود. مناره مسجد در رویا، به فردی اشاره می کند که در بیداری به عنوان مشاور و یا نماینده شما راه را نشان می دهد و از لغزش شما جلوگیری می کند. تعبیر خواب حسینیه یا مسجدی که در شعله های آتش می سوزد، به معنای مرگ، تلفات، تخریب و تغییرات سیاسی در کشور است.

تهیه کننده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

4 نظر

 1. سیدمحمد ضیاسیدمحمد ضیاsays:

  سلام و خستهدنباشید من خواب دیدم یه جایی هستم مثل مسجد مانند یا حسینیه مانند ختم قران بود و ما داشتیم از روی گوشی نگاه میکردیم که یکی اومد و گفت کتاب هست که از رو قران بردارید گفتیم چشم بعد داشتن یکاری اونجا میکردن که من رفتم برا کمک داشتم یچیزی را میشستم با شلنگ از روی دیوار که یه چیزی اوفتاد روم مثل پارچه مانند و لباس مشکی تنم سبز شد همه میگفتن لباست خراب شده ولی من میگفتم برام امام حسینه افتخارم میکنم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان به معنای حل شدن مشکلات و رسیدن به مقصودتان است.

 2. سید احمد مبلغسید احمد مبلغsays:

  سلام وخسته نباشید. من درخواب دیدم در حسینه ای هستم که در آنجا کار میکنم و البته یعنی واقعا در بیداری هم من خادم حسینیه هستم.، اما تعبیر خوابم در این مقاله های نقل شده نبود ممنون میشم راهنماییم کنید...

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه انجام کارهای جدید است

 3. مرضیهمرضیهsays:

  سلام من خواب دیدم باکاروانی پیاده به درراه میرفتیم اماازکاروان جلوتربودم طوری ک کاروان رانمیدیدم دیگرامامی دانستم پشت سرمن هستن درراه تابلوهای کربلارادیدم ک راهنمایی میکردکربلاکدام طرف است. من بایک خانم دیگرک نمیشناختم وچهره اش راهم نمیدیدم میرفتیم ک ان خانم هم دیگرندیدمش ولی وقتی برحسینیه رسیدم درراه ک استراحت گاه زائرین بوددیدم خواهربزرگترم انجاحضورداردمن هم واردشدم وحسینیه زا/زین زیادی داشت ک درحال استراحت بودند

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به معنای آن است که در زندگی، اطرافیانتان به کمک و مشاوره شما احتیاج دارند

 4. LeeSooHyukLeeSooHyuksays:

  سلام خواب دیدم که تو یه حسنیه ای هستم که برام نا اشناست و مامانمم که هیچ وقت حسنیه نمی تونه بیاد بهم گفت کجا گفتمش حسنیه ماه محرمم بود گفت منم میام رفتیم بالای تکیه گاه نشستیم بر خلاف واقعیت تو خوابم هیچ کسو نمی شناختم همه می خوتستن بدونن من کیم اخه سوال زیاد میپرسیدن

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   خوابتان نشانه انجام کارهای خیر است