تعبیر خواب حساب بانکی قطعا فقط مادی نیست ! (2)

تعبیر خواب حساب بانکی اغلب به خود بانک مربوط می شود و بانک در رویا نماد انرژی و فعالیتی است که در احساسات واقعی شما در بیداری نمایان می شود. اگر خود را درحال دریافت سکه از متصدی بانک دیدید، نشانه های بارزی برای ثروتمند شدن شما می باشد. اما اگر شما کسی هستید که سکه های خود را به مسئول بانک تحویل می دهد، نشان دهنده این است که گاها خیلی بیش از حد خیرخواه، دست و دل باز یا سخاوتمند می شوید. اگر بانک رویای شما هیچ تحویلدار یا مسئولی نداشت، ممکن است در زندگی واقعی و در دنیای کاری و تجارت دچار مشکلاتی بشوید

تعبیر خواب حساب بانکی امن و یا محیطی که برای نگه داشتن سرمایه های شما امن است، نشان دهنده آگاهی شما از منابع قابل بهره برداری در بیداری است. تعبیر خواب حساب بانکی همچنین می تواند به مبادله قدرت و نفوذ در زندگی واقعی شما اشاره داشته باشد که در اینجا بانک نماینده بخش قابل کنترل شخصیت شما محسوب می شود. این خیلی مهم است که شما بتوانید قدرت و نفوذ خود را حفظ کنید چرا که در غیر اینصورت مسئولیت هایی که بر دوش شما گذاشته شده برایتان طاقت فرسا خواهد بود.

تعبیر خواب حساب بانکی دزدیده شده

تعبیر خواب حساب بانکی که از آن مبلغی به سرقت رفته است، احتمالا به یک آرزوی ناکام مانده برای رسیدن به یک موقعیت عاطفی یا اقتصادی اشاره دارد. سرقت از بانک و تعبیر آن در رویا شرایطی را نشان می دهد که فراتر از قدرت کنترل شما بوده و نباید خود را در نرسیدن به این هدف یا آرزو مقصر بدانید.

تعبیر خواب حساب بانکی همچنین می تواند شامل محتواهای زیر نیز باشد:

- بودن در بانک.

- دیدن افراد دیگر در بانک

- دیدن افراد آشنا در بانک

- در یک سرقت بانکی دست داشتید و یا شاهد آن بودید.

- سپرده گذاری در یک حساب بانکی

- با مقداری پول در دست از بانک خارج می شوید.

- یک حساب بانکی جدید ایجاد می کنید.

- افراد دیگر در حال باز کردن حساب بانکی هستند و شما نظاره گر می مانید.

- دیدن یک بانک خالی و بدون متصدی و مشتری و پول.

تعبیر خواب حساب بانکی می تواند تغییرات مثبتی در زندگی شما به وجود آورد اگر :

- شما از حساب بانکی خود پولی دریافت کنید.

- هیچ مشکلی در بانکی که در رویا دیدید وجود نداشته باشد.

- شخص دیگری به حساب بانکی شما پولی واریز کند.

- بانک امن و مطمئن باشد.

جزئیات بیشتر در خصوص تعبیر خواب حساب بانکی

تعبیر خواب حساب بانکی دربرگیرنده شرایط بسیار جزئی تری می تواند باشد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. اگر شما در رویا پولی به بانک سپردید و یا حساب بانکی جدیدی ایجاد نمودید، نشان دهنده امنیت موجود در اطراف شماست. به طور خلاصه بانک نماینده شخصیت ها و موقعیت های مسئول و قابل اعتماد در زندگی شما می باشد. شما باید این عناصر، افراد یا موقعیت ها را شناسایی کرده و از میزان اعتمادی که به آن ها دارید اطمینان حاصل کنید. تعبیر خواب حساب بانکی همیشه به موقعیت های مادی و اقتصادی اشاره نمی کند. بانک در خواب نماد قدرت است. میزان نفوذ و قدرت شما در بیداری را نشان می دهد. این خواب به شما هشدار می دهد تا مراقب موقعیتی که اکنون دارید و منابعی که در دسترس شماست باشید.

جنبه های مالی تعبیر خواب حساب بانکی

تعبیر خواب حساب بانکی در رویای شما ممکن است پیش بینی یک سود منفی یا مثبت مالی در واقعیت نیز باشد. چنانچه گفته شد این خواب یک ضرر مالی را نیز می تواند هشدار دهد بنابراین دیدن بانک در خواب همیشه خوب نیست. به عنوان مثال ایجاد یک سپرده در بانک به امنیت اطراف شما اشاره دارد که احتمالا از آن نگران هستید و به دنبال فرد یا موقعیت قابل اعتمادی می گردید. تعبیر خواب حساب بانکی بسیار پر پول و غنی، برخلاف ماهیت خود رویا به شما هشدار می دهد که خود را از خطرات خارجی و بیرونی محافظت نمایید. این مراقبه و حفاظت می تواند جنبه های متفاوتی مانند، اخلاقی، جسمی، معنوی یا عاطفی داشته باشد. تشخیص اینکه کدام خطر شما را تهدید می کند به شرایط زندگی و روانی بیننده خواب بستگی دارد.

تهیه کننده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

1 نظر

  1. الالsays:

    سلام خواب دیدم توی محله ای در بالا شهر تهران بودم و خونه ها در حال ساخت و یا نوسازی بودن، همینطور که می رفتم فوتبالیست معروف علی دایی رو دیدم که از ماشین گران قیمت پیاده شد ، دفترچه حساب بانکیش دستش بود و به سمت بانک رفت. ممنون از شما

    • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

      سلام ممکن است با افرادی سر شناس اشنا شوید