تعبیر خواب حوله به گرمی و نرمی آن مربوط می شود

تعبیر خواب حوله و تغییرات مثبت پس از آن

تعبیر خواب حوله می تواند به بسیاری از بخش های زندگی شما اشاره کند. معمولا بعد از دیدن خواب حوله، تغییرات کوچک و بزرگی در زندگی شما رخ می دهد که البته این تغییرات اغلب به نتایج مثبت اشاره دارد. حوله در رویا بیشتر به یک سفر کاری و یا یک مهاجرت طولانی اشاره دارد. بنابراین شما بعد از دیدن این خواب یک سفر پیش رو دارید که نمی توانید آن را رد کنید. دیدن یک حوله پنبه ای ضخیم در خواب از وقوع یک سری تغییرات جدید هشدار می دهد. نباید از تغییرات و اتفاقات جدید بترسید. دیدن یک حوله گرم و نرم به شما کمک می کند که از سخت ترین مراحل نیز عبور کنید. شادی و زندگی آسوده تمام آنی چیزی است که چرخه روزگار بعد از این برای شما تدارک دیده است.

با نگاه بهتری به واقعیت نگاه کنید و سعی کنید از روزهای خوبی که در انتظار شماست لذت ببرید. تعبیر خواب حوله در رویا به حس و حالی که با پوشیدن آن تجربه می کنید بستگی دارد. در واقع اگر شما در رویا خود را با حوله ای گرم و نرم دیدید که حس خوبی به شما می داد، شروع یک جاده روشن در واقعیت به شما نوید داده می شود. احساس آزادی برای شروع یک کسب و کار جدید و حل مشکلات قدیمی. در هر حالت شما قدم در هر راهی که بگذارید، موفقیت از آن شما خواهد بود. بنابراین این فرصت را از دست نداده و از درهای باز شده به روی شما نهایت استفاده را ببرید. تعبیر خواب حوله ای که با آن صورت و بدن خود را خشک می کنید، پیروزی در یک موضوع حساس و مهم را نشان می دهد.

پس از دیدن این خواب شما خواهید توانست در واقعیت، حق خود را در یک رقابت ناعادلانه پس گرفته و در نهایت با حس رضایتمندی و پیروزی از این مساله مهم بیرون بیایید. تعبیر خواب حوله پیچیده شده بر سر، شهرت و موفقیت را پیش بینی می کند. دستاوردهای آتی شما باعث خواهد شد تا دیگران با چشم تحسین به شما بنگرند. راحتی و گرمای حوله در رویا یک صحبت عاشقانه و یا دوستانه با جنس مخالف را پیش بینی می کند. روابط جدیدی که آغاز شده اند پس از دیدن این خواب، مملو از احساس درک مقابل و همدلی خواهند شد.

اما اگر شما در ذهن خود همچنان درگیر یک عشق قدیمی هستید، این خواب می تواند تولد دوباره آن رابطه قدیمی و اشتیاق جدید را به ارمغان آورد. شستن یک حوله در خواب یادآوری اشتباهات گذشته محسوب می شود. شما اشتباهات و تجربیات بد گذشته را مجددا مرور می کنید و احتمالا در این شرایط بهترین کار جبران آن ها در آینده باشد. این رویا اغلب بازتاب نگرش ناعادلانه شما نسبت به برخی از افراد در گذشته می باشد. در دست داشتن یک حوله بلند نیز آغاز یک سفر را بازگو می کند. این سفر می تواند تجاری و یا تفریحی باشد. با اینکه ممکن است زمان سفر کوتاه باشد اما بهرحال تفاوت های چشمگیری در زندگی شما به وجود خواهد آورد.

تعبیر خواب خریدن حوله

تعبیر خواب حوله و خریدن آن

تعبیر خواب حوله ای که شما در رویا آن را می خرید، یک پیشگویی برای دیدن تغییرات اساسی در زندگی است. یک رابطه جدید یا یکی از آشنایان اطراف، شما را مجبور می کند تا مسیر خود را تغییر داده و از راه دیگری برای دستیابی به هدف گام بردارید. از این مسیر جدید نباید خسته شوید و همچنین نباید در برابر آن مقاومت کنید؛ تغییرات پیش رو اجتناب ناپذیر هستند.

رنگ در تعبیر خواب حوله اهمیت دارد.

تعبیر خواب حوله سفید نشان دهنده پاک شدن مشکلات است. به بیان ساده تر با دیدن یک حوله تمیز و به رنگ سفید، مشکلات کنونی شما در زندگی واقعی کم کم محو شده و شما خواهید توانست پس از مدت ها یک نفس راحت بکشید.

حوله آشپزخانه

تعبیر خواب حوله آشپزخانه

تعبیر خواب حوله آشپزخانه نشان دهنده دریافت یک هدیه یا قرار ملاقاتی غیرمنتظره می باشد. احتمالا دوستان و آشنایان تصمیم دارند بدون اطلاع قبلی و کاملا سرزده به سراغ شما آمده و ملاقات دوستانه ای را داشته باشند. اما اگر شما یک حوله آشپزخانه را در رویا به شخص دیگری بدهید، رویدادهای آتی چندان که باید خوب پیش بینی نمی شود.

گردآورنده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

4 نظر

 1. سوگندمسوگندمsays:

  سلام صبح خواب دیدم که مردی از اقوام کت وشلوار پوشیده منزل ماست خواست برود دستشویی وقتی رفت من هم رفتم اتاق دخترکی ناشناس همراهم بود من موهایم را شانه کردم و عطری را از کشو برداشتم وبه خودم وان دخترک زدم وبا خط چشم صورتی که مایع بود خط چشم برایش کشیدم ووقتی برای خودم کشیدم حس کردم چشمانم کوچکتر شده بعدان اقا انگار می گفت شیر اب گرم خراب است گفتم اره خیلی وقته بعد متوجه شدم که کاسه توالت لبریز از اب است که ته ان زرد وبقیه اب سفید بود بعد انگار منزل همان اقا بودم ومجلل وبزرگ وباز هم کاسه توالت لبریز از اب بود من رفتم اشپزخانه که دیدم ظرفشویی کثیف است انگار گرفته بود وهمه راه های فاضلاب وتوالت به یک چاه وصل بود بعد من راه اب را باز کردم واشپزخانه راشستم وپاهایم را هم شستم که نجس نباشد و بعد متوجه حوله ایی به اندازه فرش چهار متری در گوشه اشپزخانه شدم که کمی زیر کابینت بود که چروک شده بود که سعی کردم درستش کنم حوله ها سه عدد روی هم بود ویکی را که بلند کردم زیرش موکت بود وحوله را رویش گذاشته بودند وبه رنگ سرخابی قرمز وصورتی پر رنگ با خودم فکر کردم حتما سلیقه زنش است معذرت که طولانی شد وممنون که مثل همیشه دقیق وزیبا تعبیر می کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان دهنده پاک شدن مشکلات است.

 2. نازنين فرزانهنازنين فرزانهsays:

  سلام ، وقتتون بخير خواب ديدم مادر من يه حوله مندرس و بسيار كهنه رو كه به شكل لباس دوخته شده تن خواهر زاده م كرده ( تو خواب خواهر زاده ام يه بچه ٥-٦ ساله شده بود در حاليكه الان ٢٢ سال است) بعد ديدم برادم اومد اون لباساي كهنه رو درآورد و يه دست لباس نو تو خونه اي تن خواهر زاده م كرد. ممنون مي شم. تعبير بفرمائين برام

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، پیروزی در یک موضوع حساس و مهم را نشان می دهد.

 3. میم قیمیمیم قیمیsays:

  خواب دیدم همسرم یک حوله سفید پوشیده و داره مسواک میزنه و روی تختیمون سفید بود،تعبیر چیه؟

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   بیانگر بهبود روابط است

 4. ايمانايمانsays:

  سلام خواب ديديم با دوست قديميمم يه سگ جرمن شپرد داره كه خيلي خوبو آرومه باهاش اومده بود خونه من بعد ديدم بردش حمام با حوله من كه طوسي رنگ هستش خشكش كرد ممنون ميشم تعبير بفرماييد

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد در شناسایی دوست و دشمنتان دچار اشتباه هستید