تعبیر خواب دوغ و ماست به روزی حلال ربط دارد (2)

تعبیر خواب دوغ و ماست شباهت زیادی به هم دارند.

تعبیر خواب دوغ را می توان تا حد زیادی به تعبیر خواب ماست تشبیه کرد. درواقع هر دو این فرآورده های لبنی در رویای ما به موضوعات مشابهی اشاره می کنند. بنابراین تعبیر خواب دوغ مانند تعبیر خواب ماست به طور کلی احساسات شما را نشان می دهد. همچنین تعاملات شما با دیگران نیز می تواند در تعبیر خواب دوغ گنجانده شود. بنابراین توصیه می کنیم به پیام هایی که این خواب برای شما دارد گوش فرا دهید تا بعدها از فرصت های از دست رفته پشیمان نشوید.

 نوشیدن دوغ و خوردن ماست در خواب به شما می گوید که بایستی در شرایط مختلف قادر به کنترل رفتار خود باشید. به ویژه در مواردی که پذیرفتن شرایط موجود برای شما دشوار است. تعبیر خواب دوغ اگر پس از بیدار طعم آن را نیز به یاد آورید، احتمال یک قرار ملاقات غیرمنتظره با شخصی از گذشته را افزایش می دهد. این ملاقات احساسات خوبی را به ارمغان آورده و یک روز به یاد ماندنی را در ذهن شما ثبت خواهد کرد. همچنین تعبیر خواب دوغ به رویدادهای غیرمنتظره نیز اشاره می کند، خبر از کسی که انتظارش را نداشتید، یک تلفن غیرمنتظره، یک پول بادآورده و مواردی شبیه به این ها. شما ممکن است در رویای خود ظرف حاوی ماست یا لیوان پر از دوغ را به اشتباه بر زمین بیندازید، در این حالت تعبیر خواب دوغ از شما می خواهد که بر سر مسائل جزئی خود را نگران نکنید. حتی سوءتفاهمات آزاردهنده فامیل نیز ارزش توجه شما را ندارند. به مشکلات این چنینی لبخند بزنید و از کنار آن ها بگذرید.

تعبیر خواب دوغ به سلامتی شما نیز مربوط می شود.

تعبیر خواب دوغ و ماست در رویا به سلامتی جسمانی و غلبه بر بیماری ها نیز اشاره می کند. البته برخی از معبرین اسلامی تعبیر خواب دوغ را به دست آوردن روزی حلال نیز عنوان می کنند. از نظر آنان اگر در رویا شما خود را در حال نوشیدن دوغ دیدید، به این معناست که از حالا بودن مالی که بدست می آورید مطمئن هستید. تعبیر خواب دوغ یا ماستی که فاسد شده و رنگ آن از سفیدی به رنگ های دیگر تغییر کرده است، به شما اطلاع می دهد که به زودی هدیه ای از جانب یکی از نزدیکان خود دریافت می کنید.

معنی دوغ در خواب ، تعبیر خواب دوغ

با اینکه شاید این خبر برای شما خوشحال کننده باشید اما احتمالا فردی که این هدیه را خواهد داد هزینه آن را از راه درست بدست نیاورده است. تعبیر خواب دوغ گرم شده به دستاوردهایی اشاره دارد که شما با تلاش بسیاری ذخیره کرده اید. این در حالیست که خوردن ماست یا دوغ خنک به میراث یا اصطلاحا دستاوردهایی که از نسل قبل به شما رسیده است اشاره می کند. تعبیر خواب دوغ پرچرب و غلیظ در رویا نشان می دهد که درآمد شما افزایش می یابد و شما به زودی تغییری در برنامه غذایی خود می دهید.

این تغییر رو به بهبود بوده و در اصل تغذیه شما بهتر و مفید تر و غنی تر خواهد بود. البته خوردن دوغ کم چرب که آب بیشتری دارد برعکس نیست. بلکه تعبیر خواب دوغ آبکی به شما نوید رفتن به یک مهمانی شام را می دهد. تعبیر خواب دوغی که به همراه غذا خورده می شود، چندان که باید خوب نیست. شما بعد از دیدن این خواب باید به یکی از افراد بد طینت اطرافتان فکر کنید که البته نقشه های شوم او ناکام خواهد ماند. ممکن است شما غذاهایی مانند آش دوغ را در رویا ببینید که حاوی دوغ می باشند، در این حالت نیز تعبیر همان است که گفتیم. 

فرو بردن نان در ماست یا دوغ و خوردن آن نشان می دهد که شما با آسانی به اهداف خود خواهید رسید و در نتیجه آن مردم به شما حسادت خواهند کرد. ریختن دوغ در سوپ هشدار و زنگ خطری است برای سلامتی شما. تعبیر خواب دوغی که شما در رویای خود برای خریدن آن مبلغی پرداخت می کنید، به میراث مهمی اشاره دارد که از خانواده به شما خواهد رسید. شاید شما در خواب ماست یا دوغ را به صورت و بدن خود بمالید که در این شرایط خبرهای خوبی به شما نداریم؛ درآمد این روزهای شما از راه های درستی به دست نخواهد آمد، بنابراین لازم است کمی در کار خود بازنگری کنید.

گردآورنده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

1 نظر

  1. asraasrasays:

    سلام وقت بخیر من خواب دیدم با پدر مادرم داخل ماشینیم و در حال حرکت شب بود من یه لیوان بزرگ دوغ برای بابام میریزم و میدم دستش یه لیوانم که انگار قبلا تووش دوغ بود خالی بود پر بستنی و خامه میکنم برای مامانم تعبیرش چیه؟

    • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

      تعبیر خوابتان نشانه انجام تصمیمات جدید است