تعبیر خواب پیشانی چیست؟

تعبیر خواب پیشانی از دید معبرین و علمای تعبیر خواب متفاوت و گوناگون خواهد بود. دیدن پیشانی در خواب می‌تواند تعابیر جالبی داشته باشد. برای کسانی که به علم تعبیر خواب اعتقاد دارند و به تعبیر خواب برای نشان دادن اتفاقات آینده زندگی شان نگاه می‌کنند؛ بیشتر دنبال این مسائل می‌گردند. علمای تعبیر خواب مشهور و شناخته شده‌ای در دنیای عرب و غرب وجود دارند که تعابیر و دیدگاه‌های جالبی در این زمینه دارند. در ادامه مقاله با برخی از این تعابیر و دیدگاه‌ها بیشتر آشنا خواهید شد.

تعبیر خواب پیشانی

محمد بن سیرین یکی از معبرین مشهور دنیای عرب که در زمینه تعبیر خواب بسیار مشهور و معروف است، دیدن پیشانی در خواب را دلیلی بر منزلت و جایگاه رفیع و بالای فرد می‌داند. چرا که پیشانی محل سجده کردن است و بسیار جایگاه مقدس و بالا مرتبه‌ای دارد. منوچهر مطیعی تهرانی یکی از معبرین معروف و مشهور ایرانی نظر و تعبیری مشابه محمد بن سیرین دارد و دیدن پیشانی در خواب را دلیلی بر جایگاه رفیع و بالا مرتبه شخص بیننده خواب می‌داند. آنلی بیتون هم یکی از معبرین معروف غربی دیدن پیشانی زشت در خواب را بیانگر مشکلات و گرفتاری‌های شخص بیننده خواب می‌داند که در عالم بیداری و واقعیت گریبان او را می‌گیرد.

تعبیر خواب پیشانی زخمی

ابن سیرین که برای دیدن پیشانی در خواب تعبیر جایگاه رفیع و والا کرده بود همچنین برای شخصی که خواب پیشانی زخمی ببیند، تعبیر مشابهی دارد. وی معتقد است اگر فردی در خواب ببیند که پیشانی اش زخمی است و با تحریک کردن و برداشتن زخم آن پیشانی خونی می‌شود، قدر، منزلت و جایگاهش بالاتر می‌رود و اگر زخم او خونی نشود و کوچک شود؛ تعبیر آن برعکس است.

تعبیر خواب پیشانی مو دار

در مورد اینکه شخصی در خواب پیشانی خود را دارای مو ببیند، محمد بن سیرین معتقد است که این فرد در زندگی واقعی و حقیقی خود شخصی خواهد شد که برای خرید ملک و زمین و دیگر وسایل و لوازم زندگی پیوسته وام می‌گیرد و اگر رنگ این مو سرخ و سفید باشد او این وام‌ها برای همسر خود می‌گیرد.

تعبیر خواب پیشانی بلند

در عالم بیداری و حقیقی به شخصی که دارای پیشانی بلند است؛ اعتقاد دارند که شانس زیادی در زندگی دارد و از اقبال خوبی برخوردار است. در عالم خواب هم علمای علم تعبیر خوابی چون منوچهر مطیعی تهرانی و آنلی بیتون همین نظر را دارند. از نظر آنها شخصی در خواب ببیند که پیشانی بلند، صاف و زیبا دارد در آینده به موفقیت‌ها و کامیابی‌های زیادی در زندگی شخصی و کاری خود می‌رسد و از بخت اقبال خوب و درخشانی برخوردار است.

تعبیر خواب پیشانی جوش دار

همانطور که در عالم بیداری و حقیقی داشتن جوش بر روی پیشانی و صورت آنچنان خوشایند نیست و چهره و ظاهر افراد را زشت و نامناسب می‌کند؛ در عالم خواب و رویا هم اگر چنین خوابی ببینید تعبیر خوب و مثبتی ندارد. منوچهر مطیعی تهرانی برای شخصی که در خواب ببیند که بر روی پیشانی‌اش جوش و یا زگیل است این چنین تعبیر می‌کند که در عالم بیداری و حقیقی شخصی ناراحت و غمگین است.

تهیه کننده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...