تعبیر خواب دعا کردن (2)

شکی نیست که خوابهای ما معمولا بازتاب اتفاقاتی هستند که در زندگی واقعیمان رخ می دهند.در این مقاله درباره خواب دعا کردن صحبت خواهیم کرد.اینگونه خواب ها خیلی رایج نیستند ولی اگر پیش بیایند شما باید برای فهمیدن تعبیرش تلاش کنید.همه ی ما می دانیم که مردم سعی دارند با عالم غیب ارتباط برقرار کنند و در مواقع سختی از آنها کمک بطلبند. برخی مواقع هم برای شکرگذاری در گاه خداوند را عبادت میکنند.دلایل بسیاری برای عبادت کردن وجود دارد.

اما خواب دعا کردن چه تعبیری می تواند داشته باشد؟ آیا به این معنی است که شما در شرایط دشواری هستید و به کمک خدا نیاز دارید ؟ اگر شما به خواندن این مقاله ادامه دهید، بیشتر در مورد خواب ها و تعابیر آن‌ها خواهید دانست. ابتدا به شما خواهیم گفت که دعا کردن در خواب نشانه ی چیست و سپس رایج ترین خواب ها را در مورد دعا کردن مشاهده خواهید کرد. ما موقعیت‌های مختلفی را که ممکن است در خواب شما ظاهر شوند را به شما نشان خواهیم داد و خواهید دید که همه این خواب‌ها تعابیر متفاوتی دارند. تعبیر خواب دعا کردن به در گاه خداوند با دعا کردن برای شیطان متفاوت خواهد بود. همچنین این امکان وجود دارد که در یک کلیسا دعا کنید، تنها دعا کنید و یا با کسی دعا کنید، و حتی می‌توانید یک روحانی را در خواب خود ببینید.

 امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت ببرید و بهترین تعبیر خواب را برای دعا کردن بیابید.

دعا کردن در خواب نشانه ی چیست؟

قبل از هر چیزی باید بگوییم که ارتباطی قوی بین دعا کردن در خوابهایمان و الهامات ما وجود دارد. خواب ها با ضمیر ما مرتبط هستند و صرفاً خواسته‌ها، اهداف ، برنامه‌ها و خیالپردازی های ما را منعکس می‌کنند. هم چنین، خواب عبادت نیز می‌تواند انعکاس برخی از احساسات منفی باشد که در اعماق وجود ما هستند. اگر به خاطر کاری که انجام داده‌ایم احساس گناه کنیم و یا اگر در زندگی واقعی احساس ضعیف بودن کنیم، امکان دارد در مورد دعا و دعا کرد.ن خواب ببینیم.

تعبیر خواب دعا کردن برای خود و یا دیگران

دعا کردن راهی برای یافتن راه حل مشکل و داشتن احساس بهتر است. اگر در زندگی ایمان داشته باشیم، مقابله با همه مشکلات و غلبه بر آن‌ها بسیار آسان‌تر خواهد بود. دلیل دیگری که این خواب را می بینید ممکن است از دست رفتن ایمانتان باشد. شاید در زندگی اشتباهاتی داشته باشید و به کمک و نصیحت نیاز دارید، به همین دلیل خواب دعا کردن می بینید.همچنین این خواب در لحظات ترس یا ناامیدی بسیار رایج است. اگر در زندگی آرزوهایی دارید که به آنها دست نیافته اید نیز ممکن است خواب دعا کردن را ببینید.اکنون می دانید که دعا کردن در خواب میتواند نشانه چه چیزهایی باشد و به چه دلیلی ممکن است این خواب را ببینیم، حال برخی خواب های رایج در این زمینه را مطرح خواهیم کرد.

خواب های رایج درباره ی دعا کردن

تعبیر خواب دعا کردن

اگر خواب دعا کردن دیده اید ولی جزئیات آن را به خاطر ندارید نشانه ی خوبی است.تعبیر این خواب رسیدن به اهداف و بزرگترین آزوهایتان است. دورانی عالی پیش روی شما قرار دارد پس جای هیچ گونه نگرانی برای آینده نیست.

تعبیر خواب دعا کردن به درگاه خداوند

اگراین خواب را دیده اید نشانه ی خوبی است  تعبیر آن برآورده شدن آرزوهای بزرگتان در آینده نزدیک است. همچنین این خواب انعکاس دهنده ی ایمان ونگرش ثبت شماست. شما فرد خوش بینی هستید و باور دارید که همه چیز خوب خواهد بود.

تعبیر خواب دعا کردن برای کسی

افرادی که مراقب و محافظ دیگران هستند معمولا این خواب را می بینند.و تعبیر آن نگرانی برای کسی است که در زندگی واقعی دوست دارید از او محاظت کنید.

تعبیر خواب دعا کردن در کلیسا

اگر این نوع خواب را داشتید، به این معنیست که دوباره امیدور شده اید این امکان وجود دارد که شما برای مدتی ایمانتان به خدا کم شده بود زیرا در بسیاری از جنبه‌های زندگی خود شکست خورده اید. اما این خواب به شما می‌گوید که دوباره امیدوار می شوید، شما باور دارید که همه چیز چه از نظر عاطفی و چه از نظر کاری درست خواهد شد.

تعبیر خواب دعا کرد همراه با کسی

اگر خواب دیدید که با کسی دعا می‌کردید، تعبیر آن این است که که شما دوستان زیادی در زندگی واقعی خود دارید. آن‌ها به شما احترام می‌گذارند و هرگز شما را فریب نخواهند داد. شما انسان خوش‌شانسی هستید، زیرا دوستانی دارید که برایتان هر کاری انجام می دهند.

تعبیر خواب دعا کردن با صدای بلند

اگر خواب دیدید که با صدای بلند درحال دعا کردن بودید نشانه ی بسیار بدی است. تعبیر خوابتان این است که شما احساس تنهایی می کنید وکسی وجود ندارد که به شما کمک کند تا احساس بهتری داشته باشید. شما انسانی افسرده و غمگین هستید که حتی شرایطتتان بدتر هم خواهد شد.

تعبیر خواب دعا کردن با گریه

اگر در خواب دیدید که همراه با دعا کردن گریه میکردید لازم نیست ه نگران شوید این خواب تعبیر بسیار خوبی دارد. تعبیر خوابتان حل شدن تمام مشکلات شما در آینده ی نزدیک است. این خواب به شما می گوید صبور باشید و تواناییهای خود راباور داشته باشید. دوره ای عالی پیشروی شماست و تمام مشکلاتتان حل خواهند شد.

اما تعبیر دیگری نیز برای این خواب وجود دارد که کاملاً متفاوت است و می‌تواند به این معنی باشد که شما فردی را که دوست دارید از دست می دهید و به همین دلیل بسیار غمگین خواهید شد.

تعبیر خواب دعا کردن برای شیطان

اگر خواب دعا کردن برای شیطان را دیده اید تعبیر آن قرار گرفتن دوره ای بسیار بد در پیشروی شماست. نه تنها در محیط کاری بلکه درزندگی شخصی نیز مشکلات بسیاری دارید شما نمی‌دانید چه کاری برای بهبود موقعیت خود انجام دهید، بنابراین دوست دارید که کسی به شما کمک کند. اما احساس می‌کنید که همه شما را ترک کرده‌اند و کسی به شما کمک نخواهد کرد. همچنین، خوابی که در آن برای شیطان دعا می‌کنید می‌تواند هشداری باشد که چیزی را در زندگی خود تغییر دهید و به خوبی درباره ی تصمیماتتان فکر کنید. هرگز برای اصلاح و بازگشت به مسیر صحیح دیر نیست.

تعبیر خواب روحانی

اگر در خواب خود درباره ی دعا کردن یک روحانی هم دیدید نشانه ی خوبی است و جایی برای نگرانی وجود ندارد. این خواب منعکس کننده آرامش و ایمان شما در زندگی واقعیست. شما می‌دانید که چطور در زندگی خود تعادل داشته باشید و یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها شما صبوریست. هم چنین خواب درباره یک روحانی می‌تواند به این معنی باشد که خیلی زود شما توصیه‌های مهمی را از کسی دریافت خواهید کرد. اگر یک روحانی در خواب همراه با شما دعا می‌کرد، این خواب نشانه ی بسیار خوبی است و تعبیرش این است که کسی از شما در زندگی واقعی حمایت می‌کند. با قدردانی از این فرد به همه ی آرزوهای خود خواهید رسید.

همانطور که مشاهده کردید، خواب های متفاوتی در مورد دعا کردن وجود دارند. جزئیات زیادی وجود دارند که می‌توانند در خواب شما در مورد دعا دیده شوند و این جزئیات تعبیر خواب شما را مشخص خواهند کرد.اگر سعی دارید تعبیر خواب خود را در مورد دعا پیدا کنید، باید تمام جزئیاتی که در خواب ظاهر شده‌اند را به خاطر داشته باشید. امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا تعبیر خواب خود را بهتر درک کنید.

تهیه کننده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

11 نظر

 1. سیده زهراسیده زهراsays:

  سلام طاعات و عبادات انشاءالله قبول باشه. امروز خواب دیدم در کنار خیابان یک زوج که از اقوام هستند را دیدم و لا آنها سلام و احوال پرسی کروم و همون موقع به آسمان نگاه کروم در حالی که هنوز روز بود ماه نو را دیدم خیلی خوشحال بودم ماه بسیار زیبا روشن و کامل بود نه هلال!! چون میدانستم هرکس ماه شب اول را ببیند ه دعایی بکند قبوله با شور و نشاط ویژه ای شروع کردم به دعو کردن و میگفتم الهم عجل لولیک الفرج و چندین مرتبه تکرار میکردم و هر بار با خوشحالی از صمیم قلب و همچنین منتظر بودم اون زوج آمین بگویند و قبل از آنکه ماه غروب کنه با هم همان دعا را باصدای بلندتر گفتم و ادامه دادم والعافیت و النصر، در این لحظه تصویری بر روی ماه نشان داده شد که متحرک بود تصویر عروس و دادماد بود و دستشون در دست هم و لباس عروس صورتی بود . و همه مردم میتوانستند ببینند . من مجردم . و البته منتظر کسی که دوستش دارم هستم آیا این خواب به من و ایشان مربوط میشود؟ تمام ماه رمضان بدنبال نشانه ی وصلش بودم. تشکر.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه اتفاقات و تغیرات روزمره زندگیتان است

 2. مریممریمsays:

  سلام وقت بخیر امروز صبح خواب دیدم که داره زلزله میاد و من دستمو رو زمین گذاشتم و برا خودم همراه خواهرم دعا میکردیم(من قبلا شنیده بودم که هر کی موقع زلزله دست رو زمین بذاره و دعا کنه حاجتش برآورده میشه و تو خواب اینو یادم بود)و اصلا از زلزله ترسی نداشتم و چندین باره که این خوابو میبینم پیشاپیش از تعبیرتون ممنونم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممنون بر نصرت تعبیر میشود و پیروزی بر مشکلات

 3. فاطمهفاطمهsays:

  سلام خواب دیدم به دو کلیسای تاریخی و زیبای شهر اصفهان سر زدم بر سر در کلیسای اول تابلوی محل کارم نصب بود ولی به صورت برعکس .... چون بالا نصب شده بود من سعی میکردم با چوب به همراه مسیولم آن را درست نصب کنم ...و در خیابان کناری کلیسای اول دو ماشین لوکس و زیبا در حال کورس بودند ....وارد کلیسای دوم که شدم قصد کردم دست و صورت خود را بشویم ولی محل دستشویی کلیسا چندین روشویی داشت و زیر روشویی ها آب های پاک تجمع کرده بودند و من دو دل شدم که چگونه وارد آن محیط شوم و خانم مسنی که آنجا بود راهنمایی ام کرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب به شما می گوید صبور باشید و تواناییهای خود راباور داشته باشید

 4. محیامحیاsays:

  سلام...من خواب دیدم که در یک مجلس نشسته بودم نسبتا تاریک بود وهمه زن بودن چادر سیاه سر کرده بودن ومن هم.چادر سیاه سر کرده بودم..در ان مجلس حدیث کساء خوانده میشد وقتی به انتهاش رسید اون ردیف اخرشو چند بار تکرار کرد من هنگام تکرار دعا کردم..خدا رو به یک امام قسم دادم که حاجتمو براورده کنه..این دعا رو حتی تو بیداری میکنم دقیقا همون دعا ..وهمون حاجتی که واقعا میخوام براورده بشه توی خواب از خدا خواستم بده حاجتمو...خواهش میکنم بگین تعبیر این خواب یعنی چی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، به شما هشدار می دهد که خود را از خطرات خارجی و بیرونی محافظت نمایید.

 5. panahpanahsays:

  سلام من خواب دیدم دارم با مامانم میرمـ جایی توو مسیر از کنار قبرستونی رد میشیم که رو بعضی قبرشاون پارچه های سبزو مشکی انداختن ظهرم بود بعد هوا یکم تاریک میشه میرسیم به جایی که یه اقایی اهنگ مداحی میزاره که درمورد حضرت ابولفظل بود و من مامانم روو به قبله میشیم دستامو برا دعا کردن تا سرم میبرم بالا و گریه میکنم و از خدا حضرت ابولفظل کمک میخوام که حاجت روا شمو و به معشوقم برسم اما نه با صدای خیلی بلندا با خودم زمزمه میکردم . بعد دعا انگار بستنی کیم با روکش میوه ای دستم بود که داشتم میخوردمـ و خوشمزه بود تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر موفقیت و پیشرفت در امورات زندگی است

 6. عسکریعسکریsays:

  سلام خواب دیدم که توی خونه مادر بزرگم دارن دعای جوشن کبیر میخونن بعد منم اومدم که کتاب باز کنم بخونم دیدم توی کتاب این دعا نیست رفتم دوتا کتاب مفاتیح برداشتم که پیدا کنم که توی اون یکی نبود یکی شونم نگشتم چون کسی که داشت میخوند دوتا فراز بیشتر ازش نخوند که اون دوتا هم دقیق یادم نیست کدوما بودن بعدش یه نفر اومد اسمم اشتباه بهم گفت گفتش تو زر علی هستی منم خندم گرفته بود از ته دل میخندیدم که اشتباه گرفته به نظرتون خوابم تعبیر داره ؟ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به مقاومت شما در مشکلات مربوط می باشد

 7. SaminSaminsays:

  با سلام من عصر خواب دیدم شب وسط خیابون ایستادم و داشتم با بغغض برای خاسته ام دعا میکنم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیشتر به سلامت جسمی و روانی شما اشاره دارد.

 8. ساجدهساجدهsays:

  سلام.من خواب دیدم پدرم و عموم مهمان یهودی دارن تو حیاط خونه پدربزرگم..یه خانواده بودن که نشسته بود ن تو ایوون...بعد پدرم به من گفت برم دنبال دختربچه یهودی اون خونواده که تو حیاط میدوید...توی حیاط خونه یه سوله بزرگ هست که من دنبال دختربچه وارد اون شدم...دیدم چندتا روحانی یهودی باهمون لباسای خاصشون مشغول خواندن دعا و یا سرود از روی کتاب بودن...انگار اونجا کنشت بود...من سلام کردم واونها با اشاره جواب دادن....من ازکنارشون عبور کردم کمی جلوتر که رفتم دیدم روحانی اعظمشون نشسته بود و کف اونجا رو کاشیکاری میکنه با سنگهای مرمر کرم...

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه روایی حاجت و خواسته هاست

 9. کوثرکوثرsays:

  سلام خواب دیدم صلوات یا امن یجیب میگفتم برا پیدا کردن ی وسیله بعد که اینو گفتم و دعا کردم پیدا بشه وسیله پیدا شد و داشتم فک میکردم که دعا چقد تاثیر زیادی داره

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود وقت بخیر ، بطور کلی اشاره به دستیابی به برخی از اهداف بزرگ و یا کوچک در زندگی دارد.

 10. سولمازسولمازsays:

  سلام روزتون بخیر، من خواب دیدم رفت جایی ک ی اتاق بود و ی تخت هم اونجا و گفتند اینجا امامزاده است منم رفتم دعا کردم ، بار دوم ک با مامانم قرار بود برم دعا کنم ی خانم مسن اونجا ادرار کرده بود و شست، من و مامانم باز دوباره دعا کردیم، این خواب تعبیری داره؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد روزهای خوشی را در روبه رو خواهید داشت

 11. فریبافریباsays:

  دیشب خواب دیدم در منزل یکی از ثروتمندان فامیل مهمان هستم . و من دعا کردم خدایا من را از ثروت الهی و سفره بیکران نصیب بفرما . از خدا ثروت خواستم . دعا کردن رو یادم هست اما نمیدانم با صدای بلند بود یا زمزمه . تعبیرش چیست

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه برآورده شدن حاجات و آرزوهاست