تعبیر دیدن الماس در خواب

اگر برای شما اتفاق افتاده که در خواب خود الماس ببینید، در اکثر موارد دیدن الماس در خواب نشانه ی خوبی است، مگر در موارد محدود. دیدن الماس قرمز یا به طور کلی الماس رنگی در خواب نیز تعابیر خاص خود را دارد.

اتفاقی که در رویای شما می افتد، پیامی است که بخش ناخودآگاه مغز می خواهد به شما بدهد. پس تمام اشیا و روابطی که در رویایتان می بینید، پیام مهمی است و نباید نادیده گرفته شود. الماس به طور کلی نماد قدرت و ثروت و عشق است. اگر شما در خواب الماس دیده اید، به احتمال زیاد نشان دهنده این است که شما به دنبال قدرت یا ثروت هستید. ولی این که شما الماس را به چه صورت در خواب ببینید نیز بسیار مهم است.

اگر الماسی که متعلق به خودتان است را در خواب ببینید، نشانه ی این است که شما خبر خوب غیرمنتظرانه ای را خواهید شنید، و اگر شما الماس را به عنوان جواهر پوشیده باشید، به این معنی است که شما دعوا یا اختلافی با یکی از دوستان نزدیک خود خواهید داشت.

اگر شما در خواب الماسی را پیدا کنید، به خودتان تبریک بگویید! شما عشقی را که دو طرفه است را پیدا خواهید کرد.اگر شما در مورد هدفی که دارید مضطرب باشید و انتظار دشواری در راه خود داشته باشید، ممکن است الماس را در رویایتان ببینید.اگر شما در رویایتان شاهد تقدیم کردن الماس از طرف یک مرد به یک زن باشید، این زن که ممکن است شما با او آشنا باشید یا خودتان باشد، به این معنی است که او آینده فوق العاده ای خواهد داشت و دور او پر از دوستانی است که که از خوشبختی او لذت می برند.

تعبیر خواب گم کردن الماس

ممکن شما ببینید که الماس های خود را گم کرده اید، عموما این نشانه ی این است که شما شرم زیادی در زندگی تجربه می کنید، یا نیاز بسیار زیادی به چیزی پیدا خواهید کرد.اگر شما در خواب ببینید که الماس های زیادی به شما تعلق دارد، به این معناست که شما لیاقت مقام ها و افتخار های زیادی را دارید.خواب الماس ، یا الماس قرمز نماد قدرت است و می تواند نشان دهنده ی این باشد که رابطه بین دو نفر یا چند نفر بسیار محکم است و به آسانی از بین نمی رود.

اگر خواب الماس ببینید و در آن الماس را از معدن جمع آوری کنید، یا آن را از زمین بردارید و جمع آوری کنید برای غم آماده باشید.اگر شما خواب قطعه قطعه کردن الماس را ببینید، سود زیادی در انتظار شما است.دیدن الماس ساده یا الماس قرمز یا الماس سبز و رنگی در خواب می تواند نشان دهنده دوستی غلط، خیانت و یا حسد کسی از نزدیکان شما باشد. بنابراین، این مهم است که شما حواستان را به روابط اطرافتان بیشتر جمع کنید تا بعد ها دچار مشکل نشوید.

در کل اگر شما الماس را در خواب از راه های حلال به دست بیاورید و در کار شما دوز و کلکی نباشد، به احتمال بالا نشانه ی خوشبختی و خبر های خوب در زندگی شماست. ولی اگر الماس را بدزدید، یا الماس های خود را از دست بدهید یا بفروشید نشانه ی خوبی نمی باشد. تعبیر خواب دزدیدن الماس، ضرر های بزرگ و فروش آن نشان دهنده ی یک مصیبت بزرگ است.

ولی شاید برای شما نیز پیش آمده که الماسی که در خواب خود دیده اید، الماس معمولی نه بلکه رنگی باشد. مثلا خواب الماس قرمز ببینید. رنگ ها خود تعبیر های جداگانه ای دارند و از جزئیات مهمی است که نباید نادیده گرفته شود. این که شما به دنبال تعبیر خواب خود آماده اید، نشان می دهد که به خواب ها برای شما به معنی چند تصویر بی معنا نیستند و عمیق ترند. حال اگر ما به رنگ هایی که در خواب می بینیم دقت کنیم، در واقع لایه ی دیگری از معنا به آن اضافه شده و عمیق تر می شوند. در ادامه ما معنی رنگ های مختلف در خواب و الماس های رنگی را بررسی می کنیم.

تعبیر خواب الماس قرمز

الماس قرمز :

قرمز رنگ فعالیت، شوق و حساسیت است. الماس قرمز رنگ بسیار خوش یمن است، به رنگ قرمزی که در تمام رگ های بدن ما وجود دارد دقت کنید. رنگ قرمز با وجود ما آمیخته شده و ارزش بسیار بالایی دارد. اگر شما در خواب خود الماس قرمز دیده اید، از جایی که هم الماس و هم رنگ قرمز نماد قدرت و ثروت خوشبختی هستند پس خوش شانسی شما دو برابر است! ولی حواستان را به دوستان غیرواقعی بدهید. همه ی این خوشبختی باعث زیاد شدن دشمنان شما می شود و دوستان واقعی خود را از غیر واقعی خود تشخیص خواهید داد. الماس قرمز و به طور کلی رنگ قرمز معمولا در خواب خوش یمن است. در نظر داشته باشید که رنگ قرمز با این که خوش یمن بودن الماس قرمز را دو برابر می کند، ولی شما اگر خواب دزدیدن یا فروش و گم کردن الماس قرمز را ببینید به همان میزان بد یمنی آن نیز بیشتر خواهد شد.

تعبیر خواب الماس سبز

 الماس سبز :

رنگ سبز در خواب بیشتر علامت رشد، درمان، عشق، بخشش و انگیزه هستند. پس دیدن الماس سبز در خواب نیز نشانه ی خوبی است. دیدن الماس سبز در خواب نشان دهنده ی پیدا کردن عشقی والا است که انتخاب آن با عقل و هوشمندانه صورت گرفته است. الماس سبز زیباست و نماد تصویر زیبایی است که شما از آینده خود خواهید داشت. نکته ای که در انتهای پاراگراف الماس قرمز گفته شد در اینجا هم صادق است.

تعبیر خواب الماس آبی

الماس آبی :

آبی رنگ آرامش، آرزو، اندیشه و ایده است. افراد هنرمند و خلاق ممکن است الماس آبی را بیشتر در خواب خود ببیند و این نشانه ی خوبی است و نشان می دهد که شما چقدر در کار خود خلاق و در واقع آدم عمیقی هستید.

الماس سبز و الماس قرمز از بهترین نوع الماس های رنگی هستند که می توانید در خواب ببینید. در مجموع اگر شما خواب الماس دیده اید یا از آن بهتر خواب الماس رنگی دیده اید، حتما خبر های خوبی را خواهید شنید و زندگی خوبی خواهید داشت. به استثنای چند مورد که در بالا توضیح داده شد.

گردآورنده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

2 نظر

 1. نگیننگینsays:

  سلام وخسته نباشید،خواب دیدم پسرعمه شوهرم سوپرمارکت داره والماس هم میفروخت الماس هاسفیدبنظرمیومدن،،ولی من واضح ندیدم فقط ازدوردیدم که توبسته های کوچیک سفیدهستن مادرشوهرم ازش خواست که یدونه بهش بده اماقبول نکردوگفت هرکدوم20هزارخریدم باید پول بدی تعبیرش به من ربط داره؟

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بیانگر به وجود امدن شرایط جدید درزندگی است

 2. LeeSooHyukLeeSooHyuksays:

  سلام خواب دیدم که تو خونمون بعد از تمیز کاری داشتم دنبال چیزی میگشتم تا پیداش کنم بعد یه در قهوه تی رنگ و تقریبا مرئی دیدم ددستگیره رو که چرخوندم تو اون اتاق تمام سقید پر از گونی های الماس در کنارشم یه کیسه زمرد سبز رنگ و مروارید از و موقع درس خوندنمم می رفتم تو تین اتاق اصلا نمی خوتستم کسی از این اتاق بویی ببره تا ابنکه بابام داشت دنبال من میگشت که این در و پیدا کرد بهش گفتم حتی نگاه چپم بهش نکن!حتی گف اتاقم پر از الماس بود

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بیانگر به دست اوردن موقعیت های جدید در زندگی است