تعبیر خواب خمیر نان چیست؟

تعبیر خواب خمیر نان پختن یا آماده کردن از دید معبرین خواب مختلف متفاوت است. در عالم بیداری به غیر از نانواها و روستاییان کمتر کسی از ما مشغول چنین کاری باشیم اما دیدن چنین خوابی که بازتاب دهنده‌ی اعمال روزانه‌ی ما نیست می‌تواند جالب باشد و تعبیر آن جالب تر و شگفت انگیز تر خواهد شد. برای اینکه بخواهید با انواع تعبیر چنین خوابی از دید و نظر معبرین خواب مختلف آشنا شوید در این مقاله ما را همراهی کنید.   

خمیر نان

تعبیر خواب خمیر نان دیدن

دیدن خمیر نان در خواب از دید معبرین مختلف تعابیر متفاوتی دارد. به طور کلی دیدن چنین خوابی تعبیر مثبتی دارد. امام جعفر صادق (ع) یکی از مشهورترین و معتبرترین علمای علم تعبیر خواب دیدن خمیر نان در خواب را زیادت و افزایش در دین، منفعت و سود اندک و کسب رزق و روزی حلال می‌داند. اما منوچهر مطیعی تهرانی یکی از معروف ترین و مشهورترین علمای علم تعبیر خواب ایرانی دیدن خمیر نان در خواب را برای شخصی که چنین خوابی دیده است در عالم بیداری و واقعیت میمون، مبارک و خجسته می‌داند و اعتقاد دارد این فرد در به مال و ثروتی بزرگ به اندازه‌ی خمیر نانی که در خواب می‌بیند؛ می‌رسد.

تعبیر خواب خمیر نان درست کردن

برایت یکی از معبرین مشهور و شناخته شده‌ی غربی هم در زمینه خمیر نان درست کردن و آماده کردن نظرات جالبی دارد. وی معتقد است کسی که در خواب مشغول درست کردن و آماده کردن خمیر نان است در دنیای حقیقی و بیداری دوستان و آشنایان قدیمی خود را ملاقات خواهد کرد. محمد بن سیرین هم که یکی دیگر از معبرین مشهور و شناخته شده‌ی دنیای عرب است آماده کردن خمیر نان به شرطی که پف کرده باشد، نشان دهنده و بیانگر تجارت و کسب و کار سود آور است.  دیدن چنین خوابی می‌تواند آرزوی هر فردی به خصوص اگر این فرد از تجار و صاحبان کسب و کار باشد؛ خواهد بود.

تعبیر خواب درست کردن خمیرنان

تعبیر خواب خمیر نان آماده نشده

خمیر نان آماده نشده یا پف نکرده مانند خمیر نان آماده شده تعبیر خاص اما متفاوتی دارد. منوچهر مطیعی تهرانی در این زمینه معتقد است که اگر شخصی خوابی ببیند که خمیر نان مورد نظر خوب تخمیر و آماده نشده است، تعبیر آن چنین است که مال و پولی به دست او از راه حرام می‌رسد و آمیخته به گناه است. چنین مال و اموالی از راه فسق و نیرنگ به دست شما خواهد رسید و استفاده از آن توصیه نمی‌شود. استفاده از چنین مال و اموالی می‌تواند ضررها و آسیب‌های جسمی و روحی ناگواری به شما بزند. دیدن چنین خوابی می‌تواند به منزله دادن هشداری باشد تا در آینده بیشتر مراقب سبک و روش زندگی خود در عالم بیداری و حقیقی باشید. محمد بن سیرین هم در این زمینه معتقد است که اگر شخصی خواب خمیر نان ببیند و این خمیر نان در خواب به خوبی آماده نشده و پف نکرده باشد، نشان دهنده و بیانگر فساد، ابتذال و فسق و فجور است. وی نیز تعبیر منفی و بدی برای دیدن چنین خوابی کرده است.

گردآورنده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...