تعبیر خواب خمیر دندان و مسواک زدن چیست؟

تعبیر خواب خمیر دندان و مسواک از دید و نظر علمای مختلف تعبیر خواب می‌تواند متفاوت باشد. برخی از خواب‌ها اگر در زمان درست و مورد تایید معبرین معتبر و شناخته شده دیده شود، می‌تواند تعبیر داشته باشد و خبر از اتفاقاتی و حوادثی در زندگی فرد خواب دیده در آینده بدهد. هرچند برخی اعتقاد دارند که خواب‌های ما چیزی جز بازتاب افکار و اعمال روزانه‌ی ما نیست اما برخی دیگر چنین اعتقادی ندارند. در این مقاله قصد داریم تعبیر خواب خمیر دندان و مسواک از دید و نظر معبرین خواب مختلف بررسی کنیم.

مسواک زدن

تعبیر  خواب خمیر دندان و مسواک زدن

جابر مغربی یکی از علمای مشهور و شناخته شده‌ی دنیای عرب معتقد است که تعبیر خواب خمیر دندان و مسواک زدن این است که شخص در دنیای بیداری و واقعیت شخصی احسانگر و نیکوکار است. اما خالد بن علی بن محمد العنبری یکی دیگر از علمای مشهور و شناخته شده‌ی علم تعبیر خواب دنیای عرب معتقد است که شخصی که از خمیر دندان و مسواک در خواب برای پاک و تمیز کردن دندان‌های خود استفاده می‌کند، در واقع می‌خواهد گناهان و اشتباهات خود در دنیای واقعیت و بیداری را پاک کند و از بین ببرد و با اینکار علاوه بر زنده نگهداشتن سنت پیامبر اسلام به خداوند خود نزدیکتر شود. منوچهر مطیعی تهرانی یکی از علمای مشهور و معتبر علم تعبیر خواب ایرانی تعبیر خواب خمیر دندان و مسواک زدن را نشانه این می‌داند که آن فرد نیازها و خواسته‌های خانواده خود را به خوبی برآورده می‌کند و شایسته‌ی جایگاه سرپرستی و بزرگتری خانواده خود را دارد.

خمیردندان

تعبیر خواب خمیر دندان و مسواک خریدن

تعبیر خواب خمیر دندان و مسواک خریدن از دید منوچهر مطیعی تهرانی جالب توجه است. وی معتقد است که کسی که در خواب ببیند مسواکی در جیب دارد و آن را خریده است در عالم بیداری و واقعیت نسبت به نیازها و خواسته‌های خانواده خود بی توجه است و آنها را نادیده می‌گیرد. این فرد فرقی نمی‌کند که زن باشد یا مرد، فردی است که تنها به خود فکر می‌کند و برآورده کردن نیازها و خواسته‌های شخصی خود را نسبت به برآورده کردن نیازهای و خواسته‌های جمعی و خانواده‌ی خود ترجیح می‌دهد. در جایی دیگر این معبر خواب معتقد است که کسی که در خواب از مسواک برای کارهای دیگر به غیر از تمیز کردن و شستن دندان‌هایش استفاده می‌کند، نه تنها نیازها و خواسته‌های خانواده خود را برطرف نمی‌کند بلکه حق آنها را در جا و مکان دیگری به جا می‌آورد.

تعبیر خواب خمیر دندان و مسواک زدن زن

منوچهر مطیعی تهرانی خمیر دندان و مسواک زدن زن در خواب و تمیز و براق کردن دندان‌هایش را تعبیری مثبت و خوب برای این زن در نظر گرفته است. وی معتقد است که زنی که چنین خوابی ببیند شایسته تقدیر و ستایش است چرا که چنین زنی در عالم بیداری و واقعیت خواسته‌ها و نیازهای خانواده خود را به خوبی برآورده می‌کند و وظایف خود را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهد و نزد  همسر و خانواده خود از محبوبیت و مقبولیت بی نظیری برخوردار است.

گردآورنده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...