تعبیر خواب داروی نظافت واجبی

تعبیر خواب داروی نظافت واجبی در زدودن موی بدن بیانگر افزایش مال فرد به اندازه موهای زدوده می باشد.به گفته حضرت دانیال (ع) تعبیر خواب داروی نظافت واجبی در هنگام زدودن موی سر، کسب سود و منفعت است.

آیا تاکنون رویای صادقه دیده اید؟

رویای صادقه به آنگونه خواب هایی اطلاق می شود که درست و مطابق با واقعیت است. در واقع رویای صادقه می تواند، آینده را پیش بینی کند.خواب ها گاه از دنیای درونی فرد، حریم خصوصی، زندگی شخصی و نظرات فرد نسبت به دنیای پیرامون سرچشمه می یابند. لزوماً نمی توان اذعان و اقرار کرد که هر رویایی که می بینید، در واقع پیش بینی خبری از آینده است. در دیدن خواب و یا حقیقت بودن آن موضوعات بسیاری دخیل می باشند. به عنوان نمونه زمانی که خواب می بینید، آیا خواب مربوط به  اول شب،  نیمه شب، انتهای شب و یا بعد از نماز صبح است.

همه چیزهای ذکر شده به اضافه مسائلی دیگر در صحیح بودن یا دروغ بودن خواب تأثیر دارد. شایان ذکر است که وجود عواملی مانند دروغگویی، قساوت قلب و ستم کردن همواره موانعی بزرگ در جهت دیدن رویای صادقه محسوب می شوند. امروز به اختصار به تعبیر خواب داروی نظافت واجبی می پردازیم. به امید همراهی شما تا انتهای این تعبیر خواب.

تعبیر استفاده از موبر

داروی نظافت واجبی یا نوره (آهک و زرنیخ)

پودر موبر یا واجبی پودری است که برای پاکیزگی و زدودن مو های زائد از بدن به کار می رود. از مواد اصلی که در ساخت داروی نظافت واجبی یا نوره استفاده می شود، می توان به آهک اشاره کرد. این ماده غیر از جنبه پاکیزگی دارای خواص بسیاری نیز می باشد. از جمله آنها می توان به تقویت بدن اشاره نمود. در طب اسلامی سنتی سفارش بسیاری بر استفاده از این ماده شده است.

تعبیر خواب داروی نظافت واجبی از دیدگاه حضرت دانیال نبی (ع)

حضرت دانیال (ع) در این مورد می فرماید:

اگر کسی در خواب ببیند که بوسیله آهک (واجبی) موی از بدن می زداید، در صورتی که دارای مال و اموالی باشد، به اندازه ی موی سترده شده به اموال و دارایی او افزون می شود. اگر فرد غمگین و ناراحت باشد، از غم و ناراحتی نجات می یابد.ایشان همچنین در مورد تعبیر خواب داروی نظافت واجبی می فرماید:اگر فرد بدهکار باشد نیز موفق به پرداخت بدهی خود می گردد.

تعبیر خواب واجبی زدن به اعضای بدن

تعبیر خواب داروی نظافت واجبی از منظر محمد ابن سیرین

محمد ابن سیرین در تعبیر خواب داروی نظافت واجبی عقیده دارد که:دیدن زدن واجبی یا آهک کردن، به فرد توانگر زیادی مال می بخشد، جهت درویش نشان از گذاردن وام است و برای کافران نشانی از مسلمانی می باشد.

تعبیر خواب آهک از نظر آنلی بیتون

اگر در خواب آهک ببینید، تعبیر آن این است که پس از مدتها تحمل سختی و مرارت در زندگی، سرانجام  به سوی سعادت و خوشبختی قدم خواهید برداشت.

سخن آخر:

با تأمل در موضوعات گفته شده، تعبیر خواب داروی نظافت واجبی ان شاءالله که خیر است و آن را به تقدیری بهینه باید نسبت داد.

تهیه کننده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

2 نظر

 1. فاطمه.مفاطمه.مsays:

  سلام وقتتون بخیر؛ من در خواب دیدم چند نفر دارن نوره به دست و پاشون میزنن و من با خودم گفتم چون محرمه فقط روی دستم رو نوره میذارم و روی دوتا دستام رو از مچ تا انگشتان نوره زدم...لطفا تعبیرش رو بفرمایید.سپاسگزارم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بر کسب سود و منفعت در زندگیتان تعبیر میشود

 2. ساراساراsays:

  خواب دیدم مامانم به خواهرم زنگ زد براش واجبی بگیره ولی خواهرم اشتباهی کرم موبر خریده بود

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه انجام امورات روزمره زندگی است