تعبیر خواب وعده مرگ چیست؟

تعبیر خواب وعده مرگ می‌تواند متفاوت باشد. بستگی دارد که مرگ خود یا دیگری را در خواب ببینیم. البته از خواب‌هایی که مرگ هر نفر و به هر شکلی را که می‌بینیم؛ به عنوان کابوس و خواب‌های وحشتناک نامبرده می‌شود. برخی از خواب‌هایی که می‌بینیم نتیجه‌ی افکار و فعالیت‌هایی است که در طول روز انجام می‌دهیم و تعبیر خاصی ندارد اما خواب‌هایی چون دیدن مرگ خود یا دیگران از دید علما و روانشناسان مختلف می‌تواند تعابیر و برداشت‌های متفاوتی داشته باشد. تعابیر و برداشت‌هایی که بعضا نگران کننده و بعضا می‌تواند مثبت و امیدوار کننده باشد. اصولا افراد برای روشن شدن آینده و اینکه بتوانند نگرانی‌های خود را از اتفاقاتی که در آینده برای زندگی‌شان می‌افتد برطرف کنند؛ به دنبال تعبیر خواب خود می‌روند.

تعبیر خواب وعده مرگ خود

تعبیر خواب وعده مرگ خود و اینکه در خواب ببینیم که خودمان مرده ایم؛ می‌تواند تعابیر و برداشت‌های مثبت و امیدوار کننده ای داشته باشد. از دیدن مردن خود در خواب تعابیر متفاوتی وجود دارد؛ برخی معتقدند که دیدن مرگ خود در خواب می‌تواند در بردارنده‌ی دادن هشداری درباره‌ی مثلا سلامتی در زمان بیداری‌تان باشد. یعنی مرگ در خواب به سراغ شما می‌آید تا هشداری بهتان بدهد که بیشتر به فکر سلامتی خود در زمان بیداری باشید. 

تعبیر خواب وعده مرگ دیگران

در مورد دیگری درباره‌ی تعبیر خواب وعده مرگ خود این چنین آمده است که شما با دیدن مرگ خود در خواب یعنی در حال دگرگونی و رشد مثبت شخصیتی هستید و در حال تبدیل شدن به فردی مهم و بزرگتر خواهید شد. تغییراتی که می‌تواند شما را در یک دوره‌ی گذار به سلامت عبور دهد. مثلا اگر در حال ازدواج کردن یا طلاق گرفتن و یا مهاجرت کردن، چنین خوابی را ببینید؛ به این معنی است که از این دوران به سلامت عبور خواهید کرد.

تعبیر خواب وعده مرگ همسر یا نامزد

تعبیر خواب وعده مرگ همسر یا نامزدتان منفی و نگران کننده است. در تعبیر این خواب چنین ذکر شده است که رابطه‌ی شما با نامزد یا همسر خود در حال فروپاشی و پایان یافتن است. بنابراین از دیدن چنین خوابی ممکن است نگران شوید چون تعبیر و برداشت مثبتی ندارد.

تعبیر خواب وعده مرگ پدر و مادر

تعبیر خواب وعده مرگ پدر و مادر در مورد افرادی است که پدر و مادرشان در قید حیات هستند. برای این افراد تعبیر این خواب مثبت است و نیازی به نگران شدن ندارند. تعبیر این خواب این است که رابطه‌ی شما با پدر و مادرتان در حال تغییر و دگرگونی‌های اساسی است. رابطه‌ای که می‌تواند وارد حوزه‌ی نوین و جدیدی شود و بسیار پخته تر و تکامل یافته تر شود.

تعبیر خواب وعده مرگ فرد غریبه

تعبیر خواب وعده مرگ و دیدن اینکه فردی غریبه در زندگی شما مرده است به این معنی خواهد بود که نسبت به محیط اطراف و ارتباط با افراد پیرامون خود کاملا جدا و دور افتاده شده اید و نسبت به اتفاقاتی که در اطراف شما می‌افتد؛ بی تفاوت هستید.

تعبیر خواب وعده مرگ کودک

اگر در خواب خود ببینید که کودکی مرده است به این معنی خواهد بود که کودک درون شما در نطفه خفه شده است و به سمت بلوغ و تکامل شخصیتی در حال سیر و حرکت هستید.

گردآورنده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

6 نظر

 1. سعیدهسعیدهsays:

  سلام. پانزده شانزده سال پیش خواب دیدم تا انگار یه مرد بهم میگه نمیدونم مهر یا آبان میمیری روزش هم میگه و الان وقتی به این ماها نزدیک میشم میترسم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام جای نگرانی نیست و عمرتان دراز است

 2. راضیهراضیهsays:

  سلام.خسته نباشین.من چندشب پیش خواب دیدم یه کاغذ دستم دادند که روش نوشته شده بود تا۱۸روز دیگر بیشتر زنده نیستی.(یعنی میشد همین۳۰یا۳۱شهریور)میخواستم ببینم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام میتواند هشداری در مورد سلامتی شما در زمان بیداریتان باشد

 3. سعیدهسعیدهsays:

  سلام. من یه سال پیش خواب دیدم تا پسر خاله بابام فوت شده بعد تا باهاش حرف میزنم میگم میدونستم بعد دختر عموم تو میمیری بعد از تو من میمیرم چند وقت پیش دختر دایی بابام فوت شده همه اش نگرانم میگم نکنه بعدش من بمیرم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه سلامتی و طول عمر است

 4. عمران عابدعمران عابدsays:

  من امروز صب ساعت 7 به بعد خواب دیدم از جای خرابه ای پول قدیمی پیدا کردم و بعدش چون اتیغه بود میترسیدم منو بگیرن بدنبال فروشش بودم. امروزم 2 صفر 9ام مهر. تعبیرش چیه.؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه کم شدن مال و مکنت است

 5. محمدشریفیمحمدشریفیsays:

  سلام اقا من امروز خواب دیدم دگتر میگه سه روز بیشتر زنده نیستی تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام نشان دهنده هشداری در مورد سلامتیتان است

 6. ميلاد خجستهميلاد خجستهsays:

  سلام در خواب ديدم كه دريك برگه اي نوشتن كه شما در ماه شعبان از دنيا خواهي رفت تعبير ان چيست

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه سلامتی و عمر دراز شماست