تعبیر خواب بازی های کامپیوتری

یکی از خصوصیات زندگی مدرن و ماشینی جهان امروز کم رنگ شدن آداب و رسوم و سنت های قدیمی و جایگزین شدن سبک زندگی جدید است. از جمله مواردی که با گذشت زمان و به صورت تدریجی دستخوش تغییر و تحول شده است نحوه گذران اوقات فراغت و پرداختن به تفریحات و سرگرمی هاست. از این رو بسیاری از بازی ها و سرگرمی هایی که در روزگاران گذشته به عنوان ابزاری برای تفریح، ورزش و سپری کردن اوقات فراغت مورد استقبال قرار می گرفت جای خود را به بازی ها و سرگرمی های جدیدی داده اند که ماهیتی کاملا متفاوت با گذشته دارند. یکی از این سرگرمی ها که امروزه طرفداران زیادی را علی الخصوص در میان کودکان و نوجوانان به خود اختصاص داده است بازی های کامپیوتری است. انواع گوناگون بازی های کامپیوتری از چنان جذابیت و تنوعی برخوردار است که بسیاری از افراد مدت زمان زیادی از وقت خود را صرف بازی و سرگرم شدن با آن می کنند.

تعبیر خواب بازی های کامپیوتری ، تعبیر خواب بازی کردن با رایانه


اما فکر می کنید بازی های کامپیوتری در عالم خواب چه معنایی را می تواند در بر داشته باشد؟ آیا تا به حال پیش آمده که در خواب ببینید در حال انجام بازی کامپیوتری هستید؟ تعبیر خواب انجام بازی های کامپیوتری چه چیزی است؟ اگر شما هم در عالم رویا خواب بازی کامپیوتری دیده اید و به دنبال تعبیر خواب خود می گردید به تعبیر خواب بازی های کامپیوتری توجه نمایید. در این فرصت در نظر داریم تعبیر خواب انجام بازی های کامپیوتری را در عالم رویا از نقطه نظر روانشناسی بازگو کنیم. همچنین سایر تعبیراتی را که از دیدن بازی کامپیوتری در خواب بیان شده است با یکدیگر خواهیم دید. با ادامه مطلب ما را همراهی کنید.

تعببر خواب بازی های کامپیوتری از دید کارل گوستاو یونگ

به عقیده کارل گوستاو یونگ اگر کسی در خواب ببیند در حال بازی کامپیوتری است نشانه آن است که در عالم واقعیت در موقعیتی قرار می گیرد که در آن موقعیت یا برنده خواهد شد و یا خواهد باخت. اگر بیننده خواب در عالم رویا ببیند که در بازی کامپیوتری می بازد نشان دهنده آن است که یک چیز به نقطه پایان خود می رسد. زمانی که کسی چنین خوابی را می بیند می بایست نوع بازی کامپیوتری که در خواب مشاهده کرده را در نظر بگیرد و این که آن بازی به چه شکل با زندگی او هم راستا می گردد.

سایر تعابیر مربوط به دیدن بازی های کامپیوتری در خواب

اگر کسی در خواب ببیند سرگرم انجام بازی کامپیوتری یا بازی هایی است که تحرک و فعالیت بدنی در آنها وجود ندارد یا این که در عالم رویا خود را در حال شرط بندی ببیند تعبیر خواب او بستگی به نتیجه ای دارد که در آن بازیها به دست می آورد. بدین ترتیب بیننده خواب به هر نتیجه ای که در انجام بازی های کامپیوتری به آن برسد ( برد یا باخت ) تعبیر خوب و نیکو یا بد و منفی از خواب او دقیقا طبق نتیجه ای که او در بازی به دست آورده است بیان خواهد شد.

مطلب پیشنهادی :

تعبیر خواب برای لپ تاپ

2 نظر

 1. حجت رضاییحجت رضاییsays:

  دیدم تو یه جمع چند نفره هستم با دوست صمیمیم و میخواستیم پلی اسیشن بازی کنیم...

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   خوابتان نشانه اتفاقات روزمره است

 2. Arvin hossiniArvin hossinisays:

  سلام خواب دیدم از یکی گوشیشو گرفتم و داخلش بازی گیتار داشت من بازی کردم و به طرز عجیبی خوب بازی میکردم صاحب موبایل تعجب کرد

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام نشان دهنده روزمرگی است