تعبیر خواب تخم مرغ

تخم مرغ غذایی کامل است که تهیه‌ی ‌آن بسیار راحت است و اغلب افراد خاطرات جالبی از پختن تخم مرغ برای اولین بار در دوران کودکی خود دارند .تخم مرغ در حالی که یک ماده‌ی غذایی مفید محسوب می شود ، قابلیت تبدیل شدن به جوجه را نیز دارد و طبق شرایط خاصی که مرغ ایجاد می نماید و طی زمان معینی جوجه از تخم بیرون می آید .دیدن تخم مرغ در خواب نیز تعابیر جالبی دارد که می تواند در مورد امور زندگی شما حقایقی را بازگو نماید .

* تعبیر خواب تخم مرغ از دیدگاه کارل گوستاو یونگ

اگر در خواب تخم مرغی را ببینید و یا آن را بخورید نشانه‌ی زایش ، ثمردهی و گنجایش سازندگی شما می باشد و به معنی این است که اتفاقی تازه در زندگی شما خواهد افتاد .اگر تخم مرغ هایی که در خواب می بینید به صورت املت باشند به معنی مسئولیت پذیری شما در یک مرحله می باشد و به بیانی شما باید درباره‌ی نتیجه‌ی وظایفتان متعهد باشید .اگر در خواب ببینید که تخم مرغی بشکند و جوجه ای از آن خارج شود نشان دهنده‌ی این است که مقاصدتان را شناسایی می کنید و نظرات شما به نتیجه خواهد رسید .اگر در خواب لانه‌ی مرغی را ببینید که پر از تخم مرغ باشد به معنی این است که امور مالیتان پیشرفت خواهد نمود و سایز بزرگ و تعداد زیاد تخم مرغ ها نشانه‌ی مهم بودن و بزرگی پیشرفت شما می باشد .اگر در خواب تخم مرغی را ببینید که شکسته است و یا ترک دارد نشانگر این است که در زندگی دچار صدمه خواهید شد و به بیانی به معنی این است که درون گرایی را کنار می گذارید و شخصیت حقیقی خود را نشان می دهید .اگر در خواب تخم مرغی رنگ شده را ببینید که که رنگ روشن دارد بیانگر این است که به خاطر وقوع اتفاقی خوش جشن خواهید گرفت و شادی می کنید .دیدن تخم مرغی گندیده در خواب نشان دهنده‌ی نابود شدن است و به معنی این است که صبر می کنید تا شرایط بدتر شوند و به بیانی نشانگر این است که موضوعی که ظاهرا خوب به چشم می آید در حقیقت چنین نیست .اگر در خواب پوست تخم مرغی را ببینید بیانگر وضعیت روانی صدمه پذیرتان است و به بیانی این خواب نشان دهنده‌ی این است که باید نقاب از چهره بردارید و بگذارید دیگران شما را درک کنند پس سخت گیر نباشید تا دیگران با شما احساس صمیمیت داشته باشند و به آسانی با آن ها وارد رابطه شوید .

تعبیر خواب تخم مرغ فاسد

* تعبیر خواب تخم مرغ از دیدگاه آنلی بیتون

اگر در خواب تخم مرغی را ببینید که در لانه‌ی مرغ قرار دارد به معنی این است که ثروت فوق العاده ای نصیبتان می شود و اگر شخص متأهلی این خواب را ببیند بیانگر این است که اعضای خانواده‌ی او خوشحال خواهند شد .اگر در خواب تخم مرغی را بخورید نشانه‌ی این است که در منزلتان پریشانی های غیر منتظره ای رخ خواهد داد که باعث می شود شما احساس خطر کنید .اگر در خواب تخم مرغی را ببینید که به تازگی شکسته است نشان دهنده‌ی این است که در کسب خواسته ها و آمال خود خوش شانس خواهید بود و پشتکار خوب و منصف بودنتان شما را برای دیگران دوست داشتنی می نماید .اگر در خواب تخم مرغی فاسد شده را ببینید بیانگر این است که مال و مقامتان را از دست خواهید داد .اگر در خواب جعبه‌ی تخم مرغی را ببینید نشانه‌ی این است که داد و ستدی خواهید کرد که برای شما منفعت به همراه دارد .اگر در خواب ببینید که تخم مرغی به صورت و سرتان می پاشد نشان دهنده‌ی این است که زیور آلاتی از جنس جواهر را به خودتان آویزان می کنید تا در مقابل دیگران به خود افتخار کنید .

* تعبیر خواب تخم مرغ از دیدگاه لیلا برایت

اگر در خواب تخم مرغی را خریداری نمایید بیانگر این است که امور اقتصادی شما رونق خواهد گرفت .دیدن یک مرغ در خواب که بر روی چندین تخم نشسته است نشان دهنده‌ی این است که خبرهای خوشی را خواهید شنید.اگر در خواب تخم مرغی پخته را ببینید به معنی این است که ایام خوشی در انتظارتان خواهد بود.اگر در خواب تخم مرغی را ببیند که رنگ آمیزی شده ، نشانگر این است که دچار گرفتاری خواهید شد و چنانچه فردی را در خواب ببینید که به شما تخم مرغی رنگی می دهد نشانه‌ی این است که عاشق فردی خواهید شد .

تعبیر خواب پوست تخم مرغ شکسته شده

* تعبیر خواب تخم مرغ از دیدگاه کتاب سرزمین رؤیاها

اگر در خواب تخم مرغی تازه را ببینید نشانه‌ی دریافت اخبار خوب است .اگر در خواب تخم مرغی را ببینید که شکسته است به معنی این است که دعوا و بحث در پیش خواهید داشت که باعث می شود به دادگاه مراجعه کنید .اگر در خواب تخم مرغ بخورید بیانگر این است که پیمان ازدواجی در پیش خواهید داشت .اگر خواب ببینید که چندین تخم مرغ بسیار تازه در دست دارید نشانه‌ی این است که ثروتی نصیبتان خواهد شد .اگر در خواب چندین تخم مرغ کهنه ببینید به معنی این است اخبار غم انگیزی خواهید شنید .اگر در خواب پوست تخم مرغی شکسته را ببینید نشان دهنده‌ی این است که امور مالیتان دچار خسارت خواهد شد و متضرر می شوید .اگر در خواب چندین تخم مرغ به رنگ سفید را ببینید به معنی این است که اخباری خوب و دلنشین دریافت خواهید کرد و چنانچه این تخم مرغها به رنگ قهوه ای باشند اخباری غم انگیز خواهید شنید .اگر در خواب تخم مرغی رنگی را ببینید نشانه‌ی این است که دچار شکست بزرگی خواهید شد .

اگر در خواب تخم مرغی بخرید نشان دهنده‌ی این است که به فردی علاقه مند هستید که در حق شما خیانت خواهد کرد .اگر مرغی را در خواب ببینید که تخم می گذارد بیانگر این است که امور مالی تان رونق خواهد گرفت .اگر در خواب ببینید که تخم مرغی بشکند نشانگر این است که فردی شما را اذیت خواهد کرد .اگر در خواب مشغول هم زدن چندین تخم مرغ باشید به معنی این است که فردی از اقوام شما ازدنیا خواهد رفت .اگر در خواب ببینید که چندین جوجه از تخم هایشان خارج می شوند بیانگر این است که اخبار بسیار دلنشینی خواهید شنید.اگر در خواب مشغول هم زدن زرده‌ی چندین تخم مرغ باشید نشانگر این است که خرید و فروش در امور بازرگانی شما را ثروتمند خواهد کرد .اگر خواب ببینید که در حال خوردن زرده‌ی تخم مرغی پخته هستید نشان دهنده‌ی این است که در مدت زمان زندگی تان به آسانی کسب ثروت خواهید نمود ، خوردن زرده‌ی تخم مرغ خام نیز بیانگر ثروتمند شدن می باشد .

در این مقاله تعبیر خواب تخم مرغ ارائه گردید و تعابیر جالبی از چندین معبر مختلف نیز بیان شد ، شما می توانید با خواندن این مطلب و با توجه به وضعیت تان در خواب و همچنین شرایط فعلی زندگی تان خواب خود را به آسانی تفسیر نمایید .

مدت زمان لازم برای مطالعه‌ی این مطلب حدود 7 دقیقه می باشد .

مطالب مرتبط: 

تعبیر خواب تخم مرغ دو زرده

تعبیر خواب مرغ خانگی

30 نظر

 1. مجتبیمجتبیsays:

  سلام استاد خواب دیدم که دامادمون اومده بهم میگه که تو هر هفته میری دختر دختر عموی منو ببینی (یعنی دوست دخترم)تخم مرغ میدادی گفتم اره و تخم مرغ هارو هم با خودش اورده بود که من دیدم تخم مرغ ها رنگاش قهوه ای روشن هست و بعضی ها شونم شکسته بود منم خود ب خود گفتم که یلدا(دوست دخترم) چرا تخم مرغ هارو نشون داده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که ترس و نگرانی، حواس شما را از تمرکز بر اهداف و برنامه هایتان در زندگی بیداری پرت کند.

 2. زهرازهراsays:

  سلام خواب دیدم تعدادی تخم مرغ مادرم ک فوت کردن خریدن و اوردن من همان لحظه یک تخم مرغ خام خوردم و بعد دوتا از تخم مرغ ها در اثر ضرب دیدن شکستن ولی ولی بیرون نریخت من با خودم گفتم حالا بعدا میریزمشون توی ظرف. با تشکر از سایت خوبتون و پاسخ گویی شما.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که احساس اضطراب، شما را از تمرکز بر مهارت ها و اهدافی که دارید باز دارد.

 3. امیرامیرsays:

  سلام خواب دیدم در کلاس نشسته ام و بهمون شیر میدن... بعد معلم به ما یک تخم مرغ میداد و بعد از چند لحظه دیدم تخم مرغ ترک خورده زود شکستمش و با شیر قاطی کردم و خوردم و دوستی که جلوم بود هم زردی تخم مرغ را درآورده بود و با شیر قاطی کرد بعد به پشتم نگاه کردم دیدم فقط به ما چند نفر تخم مرغ داده اند و بقیه نداشتند

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا از مهارت ها و توانایی های شخصی خود برای گسترش منافع تان در زندگی استفاده کنید.

 4. زهرا ساداتزهرا ساداتsays:

  سلام.....صبحتان بخیر..... ببخشید من بعد از اذان صبح خواب دیدم که رفتم جایی و تعدادی از افراد که بعضی هایشان را میشناختم و بعضی را نمیشناختم..... یک ظرف کوچکی بود که درونش تعدادی تخم مرغ محلی بود...... چون ما مرغ داریم و میدانستم آن تخم مرغ ها برای مرغهای خودمان است..... بلند شدم و آن ظرف تخم مرغ را بین افراد چرخاندم.....هرکسی یکی و بعضیها هم دوتا برداشتند..... پسرعمه ام را دیدم که دوتا برداشت.....در داخل ظرف سه عدد فکر میکنم باقی ماند...... و از خواب بیدار شدم...... خیلی نگرانم...... چون شنیده بودم اگر تخم مرغ را کسی بردارد این معنایش خوب نیست..... اما در بیداری ما هر وقت تخم مرغ هایمان زیاد باشد برای اطرافیان می بریم...... امکان دارد آن باشد؟؟؟؟؟ ممنونم از لطف شما..... خیر ببینید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا منابع و سرمایه ی در دسترس خود را مدیریت کرده و از آن ها با روشی درست برای رسیدن به منافع بیشتر استفاده کنید.

 5. شیلاشیلاsays:

  سلام وقتتان به خیر خواب دیدم در وقت عصر که در خانه پدرم هستم که فوت شده واحساس می کردم بود وبعد تخم مرغ پخته ایی را که ورق ورق شده بود انجا بود که من لقمه ایی از زرده ان را برداشتم وبا نان خوردم ممنون می شوم تعبیرش کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام. این خواب نشان دهنده ی صحبت ها یا موقعیت های دوستانه ی جدیدی است که موجب زنده دلی و امیدواری شما خواهد شد.

 6. گلیگلیsays:

  سلام.خواب دیدم مهمان داریم و من برای همه انها غذاتخم مرغ درست میکنم ومیدم بهشون اونام میخورن .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه‌ی شنیدن اخبار خوش است

 7. عسکریعسکریsays:

  سلام خواب دیدم که قراره بریم جایی وهمه منتظر من هستن وشاکی که چرا دیر کردم انگار قرار بودم برم تخم مرغ بخرم وقتی کیسه تخم مرغ ها دستم بود نگاه کردم دیدم دوتا تخم مرغ ویکی که انگار تخم مرغ بود ولی خیلی کوچیک بود اندازه تخم کبوتر بود یکی از تخم مرغ ها واون تخم کوچیک شکسته بود واون یکی شون هم دقیق یادم نیست ولی انگار ترک برداشته بود تعبیر خوابم چی میشه؟ ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، ممکن است در محیط بیرون از خانه کار و یا مسئولیتی جدید را به شما واگذار کنند.

 8. آشوب پاییزآشوب پاییزsays:

  سلام من خواب دیدم که یه تخم مرغو شکستم و زرده هاش هی زیاد شد تا اینکه پنج تا شد زرده ها همشون خونی بودن البته شکستنشو خیلی واضح تو خواب ندیدم تعبیرش چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خواب تخم مرغی که شکسته به این معناست که در زندگی شما اتفاقاتی رخ میده که ممکنه شخصیت شمارو تغیر بده و به این معناست که در کسب خواسته هاتون موفق میشید و شخصیت واقعی شما برای دیگران دوست داشتنی به نظر میرسه.

 9. وحیدوحیدsays:

  سلام.خواب دیدم دارم میرم از تو یخچال بطری آب رو بردارم، که دیدم یه طاقچه کنار یخچال هست که جلوی طاقچه حدود ده دوازده تا تخم مرغ هست و انتهای طاقچه یه اردک سفید با تخمش که ایستاده داشت به من نگاه میکرد رو دیدم .بعد آب رو برداشتم دارم به دختر همسایمون یه مقدار خورد و بعدش هم من آب خوردم و بطری رو دوباره گذاشتم تو یخچال. ممنون میشم برام تعبیر کنید.

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خواب به معنای گشایش در زندگی و برطرف شدن مشکلات است.

 10. مریمریsays:

  سلام من خواب دیدم که سه تخمه مرغی را میشکنم و در حین شکستن آن را وارد دهنم میکنم که متوجه شدم تخم مرغ آبپز عسلی بوده...

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خواب به معنای زندگی پرثمر شما و نشان از موفقیت شماست.

 11. صدیقهصدیقهsays:

  باسلام خواب دیدم مرغی با جثه کوچک بر روی چندین تخم نشسته بود در لانه ، ۷_۸تا جوجه از تخم بیرون اومدو کرک هاشون به رنگ قهوه ایِ روشن بود، دو_سه تا تخم هم در حال تکون خوردن بود من با زدن ضربه به تخمهاسعی کردم کمک کنم تا زودتر بتونن از تخم بیرون بیان و همینطورم شد..اجازه دادم از لانه برن بیرون و حال و هواشون عوض شه.ازدیدن جوجه ها خوشحال بودم

 12. مهدیمهدیsays:

  درود.در خواب دیدم که در لانه ی مرغ یه چنتا تخم مرغ هست که آن ها را جمع میکنم بعد وقتی به اینور اونور نیگا میکنم میبینم بازم لانه پر از تخم مرغ های بزرگ و کوچیک هس زود تخم مرغ های ک اولش ورداشتم به مادرم میدم تا برگردم آن ها را هم جمع کنم.ممننون

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان به معنای افزایش خیر و برکت و روزی در زندگیتان است.

 13. ملکاملکاsays:

  سلام. وقت بخیر. تخم مرغ آبپز با زرده های بزرگ سر سفره و خوردن از آن به چه معنیه؟

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام ممکن از در امور اقتصادیتان موفقیت ایجاد شود.

 14. سمیراسمیراsays:

  سلام مادر میگه دیشب خواب دیدم یک خانم با چادر سفید و چهره فوق العاده نورانی و روحانی اومد با یک بقچه لباس و یک تشت بزرگ پر از تخم مرغ های رنگی طلایی و نقش و نگار دار و ازم خواستگاری کرد منم جواب رد دادم تعبیرش چیست ؟ باتشکر فراوان

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، اشاره به وجود شانس و یا خوش یمنی در زندگی تان خواهد داشت.

 15. ناشناسناشناسsays:

  درود بر شما اساتيد گرامى خواب ديدم تو بالكن خونه مون زير لبه ديوار كه ظاهرا خالي به نظر ميرسيد از اونجا با دستم پر هاي سفيد رنگى هي در ميارم خيلي زياد و بعدش از وسط پر ها يه تخم پرنده اي رو ورميدارم كه خيلي شل بود و داخلش پيدا بود كه يه جنيني شبيه اسب ميديدم كه تكون ميخورد داخلش (البته تعجب كردم )بعد رو دستم نگه ش داشتم آهسته كه آسيب نبينه و بعد زن داداشم كه اونجا بود مياد رو دستم اونو با كف دست لمس ميكنه و بعدش بر ميگردونم سر جاش بين پر ها بعد با خودم ميگم گناه داره حيون بذارم جاش گرم باشه و به دنيا بياد.

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام خریدن تخم مرغ نشانه سود است ودر کل نشان دهنده خبرهای خوش میباشد

 16. ابراهیمیابراهیمیsays:

  سلام خواب دیدم یه مرغ قهوه ای رنگ نشسته توی لونه اش من که میرم سمتش مرغه بلندمیشه و زیرش سه تا تخم مرغ سفیدرنگ دیدم دوتاش بزرگ بود ویکیش اندازه تخم کبوتر ریز بود و من تعجب کرده بودم از کوچکی تخم هرسه تخم رو برداشتم و به قصد اینکه به کسی نشون بدم بردمشون.

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام ممکن است در زندگیتان با خوش شانسی روبرو شوید

 17. مرتضيمرتضيsays:

  با سلام مادرم خواب‌ دیده، که من دو تا تخم مرغ پخته رنگی رنگی که پوسته هاشون ترک خورده بوده تو یه سبد داشتم و بهش گفتم دارم میرم دانشگاه.

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و روزی در زندگیتان است

 18. سجادسجادsays:

  سلام دیشب خواب دیدم تو مدرسه خودم بودم و کنار مدیرمون چند تا تخم مرغ طلا بود و من یواشکی کوجکترین اونها رو برداشتم و پنهان کرذم و بعد دوستم رو دیدم و گفت من تخم دمرغ ندارم و از حالت جیبش معلوم بود اون هم تخم مرغ برداشته و من از کارم پشیمون شدم وخواستم که تخم مرغ رو برگردونم سر جاش که یهو تخم مرغ افتاد و چند تکه شد بعد رفتم به سرایدار مون گفتم که بیاد تکه های تخم مرغ رو برداره و تمیز کنه

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بیانگر به وجود امدن برکت در زندگیتان خواهدبود ولی مراقب باشید سواستفاده نکنید

 19. الهام جعفریالهام جعفریsays:

  سلام خدا قوت خواب دیدم یه کیسه زباله پر پوست تخم مرغ دارم جمع میکنم همه پوست ها هم از وسط شکسته بود انگاری از همه پوست ها جوجه اومده بو د بیرون اونجوری شکسته بود ولی همه پوست تخم مرغ ها تمیز بود و سفید ممنون از اینکه وقت میگذارید

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه بدست آوردن چیزهای بیهوده است

 20. مریممریمsays:

  سلام. من خواب دیدم 5 تا تخم مرغ زیر مرغ هست که روشون خوابیده بعد دیدم که گفتم بیاتخم مرغ شانسی بشکنیم اول به آقام گفتم به شانس تو تاشکستم دوزرده بود دادزدم اخ جون دوزرده است وآقام خوشحال شد بعد به شانس خودم شکستم دیدم دوتا تخم ازش بیرون اومد هم زرده وهم سفیده دوتا بود بازم خوشحال شدم یکی برای بچه هام شکستم توش انگار بیسکویت یا نون شیرین بود که دادم بچه ام نخورد خودم خوردم.ممنون میشم تعبیرش کنید

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه شانسی در زندگیتان است

 21. مهدیمهدیsays:

  سلام.استاد در خواب دیدم که مادرم یه مای تایبه بزرگ که توش تخم مرغ مرغ و بوقلمون به صورت آبپز بود و یه نفر دیگ هم بود ک فک کنم از فامیلا بود و مادرم میگفت بیاین تخم مرغ بخورین

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و روزی در زندگیتان است

 22. کتیکتیsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم که خونه پدرشوهرم هستم که ۱ ظرف کنارم دارم توش تخم مرغ می شکنم میخوام کیک درست کنم چندتا تخم مرغ شکستم که آخری ۱ تخم مرغ کاملا سیاه گندیده بود افتاد بین بقیه تخم مرغ ها من با دستم سریع برش داشتم در صورتی که حالم داشت به هم می خورد سریع دستم رو گرفتم زیر آب و شستم از اون تخم مرغ گندیده قاطی بقیه تخم مرغ ها نشد . ممنونم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه انجام تصمیمات جدید است

 23. محمدمحمدsays:

  سلام خواب دیدم تخم مرغ های خیلی زیادب به من دادن و من اونها رو بین مردم تقسیم میکنم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه همدلی شما با دیگران است

 24. احسان زیدابادیاحسان زیدابادیsays:

  سلام خواب دیدم دو سه تا تخم مرغ شکستم برا اینکه بپزم که موقعی شکستمشون دیدم کنار یکی لکه خونی چسبیده

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه روبرویی با اتفاقات عجیب است

 25. احسان زیدابادیاحسان زیدابادیsays:

  سلام خواب دیدم هندوانه بریدم که با مامانم و خواهرم بخوریم که موقعی بریدم خیلی رسیده بود اول به خاطر اینکه بد مزه هست نخوردم بعدش خوردم دیدم خوشمزه هسته

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه اتفاقات روزمره زندگیتان است

 26. ........says:

  سلام ...من دیشب خواب دیدم توی کمد پر تخم مرغ و ی سریاشون انگار باز باشه داخلش مشخص بود و یکی از تخم مرغ ها روش اسم ی شخص که همسایه من هست نوشته شده بود...ممنون میشم تعبیرشو بگین

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت در زندگیتان است

 27. ارزوارزوsays:

  سلام مامانم خواب دید تو دستش یه شونه تخم مرغ بود تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   تعبیر خوابشان نشانه بدست آوردن چیز جدید است

 28. خوشیخوشیsays:

  سلام روز بخیر من خواب دیدم در دستم پوست تخم است بعد یکبار میرسم بیرون از در خانه یک لانه مرغ است در آن تخم های که داخلش جوجه بود یکی از آن تخم ها باز بود جوجه هنوز درست پرو بال نکشیده بود زنده بود و شور میخورد بعد من از بین آنها دو دانه تخم برداشتم و تخم ها بسیار بزرگ بود به انداز که از دو دانه زیاد در دستم جا نمی شد تقریبا به اندازه (میوه اناناس) بعد آنها را خانه آوردم به برادرم نشینان دادم یکبار دیدم که جوجه ها در داخلش زنده و سلامت معلوم میشد بعد گفتم تخم ها در دستم شور خورد خوب شد جوجه را چیزی نشد . میخواستم تعبیر آنرا بفهمم سلامت باشید .

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه اتفاقات جدیدی در زندگیتان است

 29. سیماسیماsays:

  سلام من خواب دیدم چندتا مرغ دارم رو پشت بوم خونه بهشون غذا دادم همه غذا هارو سریع خوردن یکی شون سه تا تخم باهم گذاشت من یکی و ور داشتم دیدم دوتای دیگه رو با نوکش شکست و خورد اونی که ور داشته بودم رو گذاشتم جلوش که اونم بخوره که اونم خورد یه مرغ دیگه اومد اونم چند تا تخم دیگه گذاشت چن تا رو خورد انگار می خواست رو بقیه بخوابه رفت روشون ولی نخوابید من برداشتم تخمارو ممنون می شم اگه تعبیرش رو بگید

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و روزی در زندگیتان است

 30. م.صم.صsays:

  سلام وقتتون به خیر من خواب دیدم که بچهام خونه پدربزرگشون هستند ومن در خواب میدونستم بچهام پیشم نیستن وداشتم به هر دوشان تخم مرغ اپز میدادم یه لقمه گرفتم ودادم پسرم وپسرم از دستم خورد ومن از خوشحالی اشک شوق در چشمانم گرفت.وبعد به دخترم گفتم ماملن تخم مرعتو بخور خراب میشه مادر بزرگ میریزن بیرون.وبعد رفتم ظرفای مادر شوهرمو بشورم( در بیدازی بچهای من خونه مادربزرگشون هستن وپدرشون هم پیششونه. چون ما داریم طلاق میگیرم) در خواب مادر شوهرم وخواهر شوهرم هم بودند.ممنون

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه اتفاقات جدیدی در زندگیتان است