تعبیر خواب تخم مرغ

تخم مرغ غذایی کامل است که تهیه‌ی ‌آن بسیار راحت است و اغلب افراد خاطرات جالبی از پختن تخم مرغ برای اولین بار در دوران کودکی خود دارند .تخم مرغ در حالی که یک ماده‌ی غذایی مفید محسوب می شود ، قابلیت تبدیل شدن به جوجه را نیز دارد و طبق شرایط خاصی که مرغ ایجاد می نماید و طی زمان معینی جوجه از تخم بیرون می آید .دیدن تخم مرغ در خواب نیز تعابیر جالبی دارد که می تواند در مورد امور زندگی شما حقایقی را بازگو نماید .

* تعبیر خواب تخم مرغ از دیدگاه کارل گوستاو یونگ

اگر در خواب تخم مرغی را ببینید و یا آن را بخورید نشانه‌ی زایش ، ثمردهی و گنجایش سازندگی شما می باشد و به معنی این است که اتفاقی تازه در زندگی شما خواهد افتاد .اگر تخم مرغ هایی که در خواب می بینید به صورت املت باشند به معنی مسئولیت پذیری شما در یک مرحله می باشد و به بیانی شما باید درباره‌ی نتیجه‌ی وظایفتان متعهد باشید .اگر در خواب ببینید که تخم مرغی بشکند و جوجه ای از آن خارج شود نشان دهنده‌ی این است که مقاصدتان را شناسایی می کنید و نظرات شما به نتیجه خواهد رسید .اگر در خواب لانه‌ی مرغی را ببینید که پر از تخم مرغ باشد به معنی این است که امور مالیتان پیشرفت خواهد نمود و سایز بزرگ و تعداد زیاد تخم مرغ ها نشانه‌ی مهم بودن و بزرگی پیشرفت شما می باشد .اگر در خواب تخم مرغی را ببینید که شکسته است و یا ترک دارد نشانگر این است که در زندگی دچار صدمه خواهید شد و به بیانی به معنی این است که درون گرایی را کنار می گذارید و شخصیت حقیقی خود را نشان می دهید .اگر در خواب تخم مرغی رنگ شده را ببینید که که رنگ روشن دارد بیانگر این است که به خاطر وقوع اتفاقی خوش جشن خواهید گرفت و شادی می کنید .دیدن تخم مرغی گندیده در خواب نشان دهنده‌ی نابود شدن است و به معنی این است که صبر می کنید تا شرایط بدتر شوند و به بیانی نشانگر این است که موضوعی که ظاهرا خوب به چشم می آید در حقیقت چنین نیست .اگر در خواب پوست تخم مرغی را ببینید بیانگر وضعیت روانی صدمه پذیرتان است و به بیانی این خواب نشان دهنده‌ی این است که باید نقاب از چهره بردارید و بگذارید دیگران شما را درک کنند پس سخت گیر نباشید تا دیگران با شما احساس صمیمیت داشته باشند و به آسانی با آن ها وارد رابطه شوید .

تعبیر خواب تخم مرغ فاسد

* تعبیر خواب تخم مرغ از دیدگاه آنلی بیتون

اگر در خواب تخم مرغی را ببینید که در لانه‌ی مرغ قرار دارد به معنی این است که ثروت فوق العاده ای نصیبتان می شود و اگر شخص متأهلی این خواب را ببیند بیانگر این است که اعضای خانواده‌ی او خوشحال خواهند شد .اگر در خواب تخم مرغی را بخورید نشانه‌ی این است که در منزلتان پریشانی های غیر منتظره ای رخ خواهد داد که باعث می شود شما احساس خطر کنید .اگر در خواب تخم مرغی را ببینید که به تازگی شکسته است نشان دهنده‌ی این است که در کسب خواسته ها و آمال خود خوش شانس خواهید بود و پشتکار خوب و منصف بودنتان شما را برای دیگران دوست داشتنی می نماید .اگر در خواب تخم مرغی فاسد شده را ببینید بیانگر این است که مال و مقامتان را از دست خواهید داد .اگر در خواب جعبه‌ی تخم مرغی را ببینید نشانه‌ی این است که داد و ستدی خواهید کرد که برای شما منفعت به همراه دارد .اگر در خواب ببینید که تخم مرغی به صورت و سرتان می پاشد نشان دهنده‌ی این است که زیور آلاتی از جنس جواهر را به خودتان آویزان می کنید تا در مقابل دیگران به خود افتخار کنید .

* تعبیر خواب تخم مرغ از دیدگاه لیلا برایت

اگر در خواب تخم مرغی را خریداری نمایید بیانگر این است که امور اقتصادی شما رونق خواهد گرفت .دیدن یک مرغ در خواب که بر روی چندین تخم نشسته است نشان دهنده‌ی این است که خبرهای خوشی را خواهید شنید.اگر در خواب تخم مرغی پخته را ببینید به معنی این است که ایام خوشی در انتظارتان خواهد بود.اگر در خواب تخم مرغی را ببیند که رنگ آمیزی شده ، نشانگر این است که دچار گرفتاری خواهید شد و چنانچه فردی را در خواب ببینید که به شما تخم مرغی رنگی می دهد نشانه‌ی این است که عاشق فردی خواهید شد .

تعبیر خواب پوست تخم مرغ شکسته شده

* تعبیر خواب تخم مرغ از دیدگاه کتاب سرزمین رؤیاها

اگر در خواب تخم مرغی تازه را ببینید نشانه‌ی دریافت اخبار خوب است .اگر در خواب تخم مرغی را ببینید که شکسته است به معنی این است که دعوا و بحث در پیش خواهید داشت که باعث می شود به دادگاه مراجعه کنید .اگر در خواب تخم مرغ بخورید بیانگر این است که پیمان ازدواجی در پیش خواهید داشت .اگر خواب ببینید که چندین تخم مرغ بسیار تازه در دست دارید نشانه‌ی این است که ثروتی نصیبتان خواهد شد .اگر در خواب چندین تخم مرغ کهنه ببینید به معنی این است اخبار غم انگیزی خواهید شنید .اگر در خواب پوست تخم مرغی شکسته را ببینید نشان دهنده‌ی این است که امور مالیتان دچار خسارت خواهد شد و متضرر می شوید .اگر در خواب چندین تخم مرغ به رنگ سفید را ببینید به معنی این است که اخباری خوب و دلنشین دریافت خواهید کرد و چنانچه این تخم مرغها به رنگ قهوه ای باشند اخباری غم انگیز خواهید شنید .اگر در خواب تخم مرغی رنگی را ببینید نشانه‌ی این است که دچار شکست بزرگی خواهید شد .

اگر در خواب تخم مرغی بخرید نشان دهنده‌ی این است که به فردی علاقه مند هستید که در حق شما خیانت خواهد کرد .اگر مرغی را در خواب ببینید که تخم می گذارد بیانگر این است که امور مالی تان رونق خواهد گرفت .اگر در خواب ببینید که تخم مرغی بشکند نشانگر این است که فردی شما را اذیت خواهد کرد .اگر در خواب مشغول هم زدن چندین تخم مرغ باشید به معنی این است که فردی از اقوام شما ازدنیا خواهد رفت .اگر در خواب ببینید که چندین جوجه از تخم هایشان خارج می شوند بیانگر این است که اخبار بسیار دلنشینی خواهید شنید.اگر در خواب مشغول هم زدن زرده‌ی چندین تخم مرغ باشید نشانگر این است که خرید و فروش در امور بازرگانی شما را ثروتمند خواهد کرد .اگر خواب ببینید که در حال خوردن زرده‌ی تخم مرغی پخته هستید نشان دهنده‌ی این است که در مدت زمان زندگی تان به آسانی کسب ثروت خواهید نمود ، خوردن زرده‌ی تخم مرغ خام نیز بیانگر ثروتمند شدن می باشد .

در این مقاله تعبیر خواب تخم مرغ ارائه گردید و تعابیر جالبی از چندین معبر مختلف نیز بیان شد ، شما می توانید با خواندن این مطلب و با توجه به وضعیت تان در خواب و همچنین شرایط فعلی زندگی تان خواب خود را به آسانی تفسیر نمایید .

مدت زمان لازم برای مطالعه‌ی این مطلب حدود 7 دقیقه می باشد .

مطالب مرتبط: 

تعبیر خواب تخم مرغ دو زرده

تعبیر خواب مرغ خانگی

4 نظر

 1. مجتبیمجتبیsays:

  سلام استاد خواب دیدم که دامادمون اومده بهم میگه که تو هر هفته میری دختر دختر عموی منو ببینی (یعنی دوست دخترم)تخم مرغ میدادی گفتم اره و تخم مرغ هارو هم با خودش اورده بود که من دیدم تخم مرغ ها رنگاش قهوه ای روشن هست و بعضی ها شونم شکسته بود منم خود ب خود گفتم که یلدا(دوست دخترم) چرا تخم مرغ هارو نشون داده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که ترس و نگرانی، حواس شما را از تمرکز بر اهداف و برنامه هایتان در زندگی بیداری پرت کند.

 2. زهرازهراsays:

  سلام خواب دیدم تعدادی تخم مرغ مادرم ک فوت کردن خریدن و اوردن من همان لحظه یک تخم مرغ خام خوردم و بعد دوتا از تخم مرغ ها در اثر ضرب دیدن شکستن ولی ولی بیرون نریخت من با خودم گفتم حالا بعدا میریزمشون توی ظرف. با تشکر از سایت خوبتون و پاسخ گویی شما.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که احساس اضطراب، شما را از تمرکز بر مهارت ها و اهدافی که دارید باز دارد.

 3. امیرامیرsays:

  سلام خواب دیدم در کلاس نشسته ام و بهمون شیر میدن... بعد معلم به ما یک تخم مرغ میداد و بعد از چند لحظه دیدم تخم مرغ ترک خورده زود شکستمش و با شیر قاطی کردم و خوردم و دوستی که جلوم بود هم زردی تخم مرغ را درآورده بود و با شیر قاطی کرد بعد به پشتم نگاه کردم دیدم فقط به ما چند نفر تخم مرغ داده اند و بقیه نداشتند

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا از مهارت ها و توانایی های شخصی خود برای گسترش منافع تان در زندگی استفاده کنید.

 4. زهرا ساداتزهرا ساداتsays:

  سلام.....صبحتان بخیر..... ببخشید من بعد از اذان صبح خواب دیدم که رفتم جایی و تعدادی از افراد که بعضی هایشان را میشناختم و بعضی را نمیشناختم..... یک ظرف کوچکی بود که درونش تعدادی تخم مرغ محلی بود...... چون ما مرغ داریم و میدانستم آن تخم مرغ ها برای مرغهای خودمان است..... بلند شدم و آن ظرف تخم مرغ را بین افراد چرخاندم.....هرکسی یکی و بعضیها هم دوتا برداشتند..... پسرعمه ام را دیدم که دوتا برداشت.....در داخل ظرف سه عدد فکر میکنم باقی ماند...... و از خواب بیدار شدم...... خیلی نگرانم...... چون شنیده بودم اگر تخم مرغ را کسی بردارد این معنایش خوب نیست..... اما در بیداری ما هر وقت تخم مرغ هایمان زیاد باشد برای اطرافیان می بریم...... امکان دارد آن باشد؟؟؟؟؟ ممنونم از لطف شما..... خیر ببینید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا منابع و سرمایه ی در دسترس خود را مدیریت کرده و از آن ها با روشی درست برای رسیدن به منافع بیشتر استفاده کنید.