تعبیر خواب خورش گوشت

بسیار اتفاق می افتد که در خواب های خود با سمبل های خوراکی رو به رو می شویم. خوراکی هایی که ممکن است در دنیای واقعی استفاده ی چندانی از آن ها نداشته باشیم یا در رژیم غذایی ما جایی نداشته باشند. در این حالت باید بدانید که شما در حال دیدن خوراک فکری خود و داده هایی هستید که در طول روز، از منابع و مدیا های مختلف دریافت می کنید.

در تعبیر خواب روان شناسی، غذاها و خوراکی هایی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل خوراکی هستند که ذهن ما از آن تغذیه می کند تا شادی و سلامتی خود را تضمین کند. بسیار اهمیت دارد که در حین دیدن خوابی با سمبل خورش گوشت چه احساسی را تجربه می کنید و با چه چالش ها یا پرسش ها یا کنش هایی رو به رو هستید. احساس شما در هنگام مشاهده ی خورش گوشت چیست؟ چه کسی این خورش را تدارک دیده است؟

تفاوتی ندارد که در خواب شما چه کسی در حال خوردن خورش گوشت است. تمام انسان هایی که در خواب مشاهده می کنید، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودتان هستند. برای این که دلیل حضور آن ها را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به آن ها چه احساسی را در شما زنده می کند و آن ها چگونه با چالش یا پرسش شما در زندگی بیداری مرتبط می باشند؟

برای درک سمبل خورش گوشت باید به پیش زمینه های ذهنی خودتان از این خورش و احساسی که هنگام مشاهده ی این خورش به شما دست می دهد توجه داشته باشید. این خواب ممکن است شما را به یاد دوره یا خاطره ای در زندگی بیاندازد که برای شما الهام بخش است. این منبع الهام بخش می تواند راه گشای شما برای برون رفت از چالش های فکری باشد.

تعبیر خواب خوردن خورش گوشت

در واقع خوابی با موضوع خورش گوشت از شما می خواهد تا خوراک فکری خود را درک کرده و نیاز روانی خود به دریافت منابع الهام بخش را درک کنید. این منابع می توانند در ظاهر بسیار ساده باشند. مثل یک موسیقی یا یک کتاب مفید!

این خواب از شما می خواهد تا به کمک شهود درونی خود به کسب خوراک های فکری ای بپردازید که به شما کمک می کند تا قدرت درک و تحلیل بیشتری نسبت به دنیای پیرامونی خود پیدا کنید. همان طور که گوشت در دنیای واقعی، جزو خوراکی هایی است که انرژی زیاده داشته و همچنین در بسیاری از فرهنگ های غذایی، لذیذ تلقی می شود.

اگر شما در واقعیت یک گیاه خوار باشید و در خواب خود مشاهده کنید که تمایلی به خوردن گوشت ندارید اما دیگران در حال تعارف خوراک گوشت به شما هستند، باید بدانید که این خواب، به نگرانی یا عدم علاقه ی شما از رو به رو شدن با انسان ها و افکاری اشاره دارد که بر خلاف ارزش های شخصی شما می باشد اما به ناچار در معرض آن ها قرار گرفته اید. این خواب از شما می خواهد تا از موقعیت ها و افرادی که این احساس منفی را در شما تشدید می کنند فاصله بگیرید.

مطالب مرتبط و پیشنهادی :

تعبیر خواب خورش فسنجان

تعبیر خواب خورش قیمه بادمجان

3 نظر

 1. ش.تش.تsays:

  سلام.دخترم ودامادم دارند از هم جدا میشن.من خواب دیدم پدر شوهر دخترم مقداری گوشت فکر کنم گوشت گوسفند بود برا من اورده بود ومن میخواستم. با مقداری از گوشت باهاش خورشت سبزی درست کنم .ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مشکلات جزئی که به زودی برطرف می شوند

 2. سارا کریمیسارا کریمیsays:

  با سلام و خسته نباشید خواب دیدم عازم سفر شدیم با ماشین جاده خاکی بود و سر بالایی فک کنم یه عده مون داشتیم پیاده کنار ماشین حرکت میکردیم و ماشینمونم داشت یواش یواش پا به پای نا حرکت میکرد بابامم که خدا بیامرزتش فوت کرده داشت تو خوابم با گوشتای زیادی که تو قابلمه بود خورشت درست میکرد خواهرمم تو ماشین نشسته بود و داشت سبزی پاک میکرد ولی انگار داشت از شیشه ماشین سبزی هارو کم کم میریخت بیرون بعد به راخی رسیدیم که خیلی سر بالایی و خطرناک بود و پیج داشت همون موقع بابام که گوشتاش هنوز نپخته بودن رو خورشتا مشتی سس زد با عجله و اومد که بیاد به ما کمک کنه و ماشینو ببریم بالای جاده که بیدار شدم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه مسافرت رفتن و روبرو شدن با تغیرات جدید است

 3. آسیدادآسیدادsays:

  با سلام دیشب خواب میدیدم من وداداشم داریم میریم مسافرت تو یه قسمت از جاده تونلی بود که با ماشین نمیشد رفت سقفش پایین بود ما پیاده از این تونل کم ارتفاع رد شدیم بعد تونل منظره قشنگیبود از جنگل پر از آهو که جنگل بانها به آنها گوشت پخته میدادن من توخواب تعجب کردم چرا جای علف دارن گوشت میدن بعد گفتم از این منظره زیبا برای اعضای خانواده که همراه مانبودن لایو بزاریم توخواب خوشحال بودیم دوبار میدیم تو همون منظره زیبا مادوباره سوار ماشین هستیم به یه کلبه رسیدم اونجا دیدم دیگر اعضای خانواده انگار با ماهستن آشپز برامون کلی گوشت پخته شده آهوآورد خوشمزه بود همگی خوردیم یهو دیدم یه خانوم یه سینی به تعدادزیاد چای ریخت آورد برا ما که من به تعداداعضای خانوادم گرفتم بقیه شو با سینی بهش برگردوندم لطفا تعبیر کنید با تشکر

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است بر زندگی روزمره وشادی های زندگیتان در اینده تعبیر شود