تعبیر خواب ذکر صلوات

ذکر گویی نوعی سمبل دینی است اما می تواند توسط افرادی که اعتقاد عمیقی نیز ندارند دیده شود. برای درک مفهوم هر ذکر باید به نقش و مفهوم آن در فرهنگ دینی مراجعه کرد. ذکر گویی به سالک کمک می کند تا به خواسته ها و آگاهی جدیدی در مسیر معنویت دست پیدا کند.

همچنین ذکر صلوات برای مسائل مرتبط با زراعت مورد استفاده ی افراد معتقد قرار می گیرد. زمانی که در خواب با ذکر صلوات رو به رو می شوید، نشان دهنده ی این معناست که هم اکنون و در زندگی بیداری، نیازمند کشف روش ها و ایده هایی هستید که به شما کمک می کند تا ایده ها و خلاقیت خود را پرورش داده و به منابع ارزشمند فکری دست پیدا کنید.

همان طور که زراعت در دنیای بیداری، باعث می شود تا از خاک، خوراکی ها و محصولات ارزشمند بروید، سمبل های مرتبط با زراعت در خواب نیز، اشاره به مهارت هایی دارند که به ما کمک می کنند تا از خاک افکار خود، به محصولات و ایده های ارزشمندی دست پیدا کنیم که روان ما را غنی ساخته و دیدگاه ما را در زمینه های مختلف زندگی بروز می دهند.

این موضوع اهمیت دارد که ذکر صلوات را در خواب خود به چه مناسبت می شنوید یا می گویید. اگر در خواب، ذکر صلوات را در یک مراسم خاک سپاری مشاهده کنید، باید بدانید که مرگ و مرده، استعاره از دوره های به پایان رسیده و تجربیات پشت سر گذاشته در زندگی بیداری می باشد.

این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که تجربیات تلخ گذشته یا فقدان های به وجود آمده باعث توقف و ناامیدی شما شوند. خود را به منزله ی نیرویی فعال و پویا ببینید و فرصت های پیش روی خود را قدر بدانید. این کار به شما کمک می کند تا دوره های بحران یا ناراحتی اخیر را با قدرت پیش سر گذاشته و به محدوده های جدیدی از زندگی خود سفر کنید.

اگر در خواب توسط شخص دیگری توصیه شوید که ذکر صلوات را تکرار کنید، باید بدانید که تعدادی که به آن توصیه می شوید، و شخصیت که در خواب مشاهده می کنید دارای معنای سمبلیک و روانی می باشند و مفهوم این خواب صرفا به این معنا نیست که برای حل مشکل خود به تکرار ذکر صلوات بپردازید. انسانی که در خواب مشاهده می کنید، سمبل بخشی از درونیات و شخصیت خودتان است.

برای این که دلیل حضور سمبلیک این فرد را در خواب درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به این شخص، برای شما یاد آور کدام حس و تجربه است و درسی که از او می گیرید، چگونه در شرایط فعلی و در چالش های به وجود آمده، برای شما الهام بخش خواهد بود.

گردآورنده : توپ تاپ


مطالب مرتبط...

6 نظر

 1. فرانکفرانکsays:

  سلام خواب دیدم پدر خواستگارم به سمتم صلوات فرستاد(انگار از رو حس رضایت و دوس داشتن بود) و من برای مامانم با خنده تعریف کردم و از روی رضایت میخندیدیم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   ممکن است از کسی به شما خیری برسد

 2. مریممریمsays:

  سلام خسته نباشین استاد عزیز دیشب خواب دیدم تو ی کلاس سر میزو نیمکت نشسته بودیم ی خانومه رو تخته سیاه گف ب تعدادتون صلوات مینویسم بعد هر کی بیاد نوبتش زیرشون صلوات بنویسه همه هم باهاش صلوات بفرستن ولی فقط نوشته بود( ال) ب تعداد همه کامل ننوشته بود بعد هر کی میرف مینوشت ماهمه صلوات میفرستادیم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام ممنون برای درست شدن کارهایتان به ذکر صلوات متوسل شوید

 3. کریم ۷۳کریم ۷۳says:

  سلام خواب دیدم من رفتم سراغ یخچالمون شب بود تاریک بود بعد انگار یچیزی تو حیاط رد شد اجنه بود بعد خانوادم بیدارشدن گفتن چیشده من حرف نزدم باهاشون صلوات بلند می فرستادم الهم صلی علی محمد و آل محمد رفتم سمت حیاط بعد رفت سمت چپ خونمون پیش خونه همسایه مث آدم بود باد بود بعد سوره ناس خوندم اینقدر سوره ناس و صلوات فرستادم که رفت رو دیوار حیاطمون ک بره بیرون منم دمپایی کهنه ای دستم گرفتم پرت کنم طرفش باخودم گفتم این سبکه بادنمیذاره بره افتاده بودم دنبالش صلوات میفرستادم تا دم در خونه رفت ک رفت ..درو باژ کردم در همون لحظه مرد همسایه جفتیمون هم رد شد ک بره خونه فک کنم یکی دیگه از خانوادش هم رد شد من صلوات چیز ک فرستادم مرده نگام کرد شنید و دید درو بستم دیگه دمپاییه فوم کهنه پاره شده بود

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بر سلامتی و سعادتمندی در زندگی تعبیر میشود در عالم واقع نیز بیشتر با قران رابطه برقرار کنید

 4. سمانهسمانهsays:

  سلام...خواهرم دیده که برای من ۲۰۰۰ صلوات نذر کرده بوده ...و منم در ازای اون نذرش...بهش لواشک داده بودمه... مرسی از تعبیرتون..(-:

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   تعبیر خواب نشانه اتفاقات خوبی برای شماست

 5. سولمازسولمازsays:

  درود صبح سرم رو میز گذاشتم و خوابم برد . صدای صلوات تو گوشم می شنیدم منم همراه اونا می فرستادم . چشم افتاد به در که یه پنجره مانند داشت از اونجا یه سری دختر با مقنعه می گفتن جوابشو نده و درو باز نکن . گیج شده بودم چون اون صدا رو می شنیدم و از اونور اونا اصرار که جواب نده . سپاس

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   رویای پریشان است

 6. فاطمهفاطمهsays:

  سلام، خواب دیدم ی پسر بچه تپل و ناشناس و خوشچهره روی مبل پذیراییمون نشسته بود من با صدای بلند صلوات فرستادم، اونم همینطور صلوات فرستاد، چند بار،،،خطاب به همدیگه صلوات میفرستادیم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام در مشکلات به ائمه متوسل بشوید و به خداوند توکل کنید