تعبیر خواب کلاغ

تعبیر خواب هایی در مورد پرندگان معمولاً نشانه‌ ی خوبی است. هزاران پرنده وجود دارند که می‌توانید در موردشان فکر کنید، اما دیدن کلاغ بسیار منحصر به فرد و غیر معمول است.کلاغ‌ها باهوش و غریزی هستند، بنابراین یک خواب در مورد کلاغ می‌تواند چیزی درباره ی این موارد را آشکار کند.

تعبیر خواب کلاغ،تا زمانی که آزادانه پرواز می‌کند و یا آزادانه در حال پرسه زدن است و در خطر شکار قرار ندارد، نشانه ی خوبی است. از آنجا که دیدن خواب  یک کلاغ بسیار غیرمعمول است، و اگر شما این خواب را ببینید حتما دارای نوعی عقل و بصیرت خاص هستید و نسبت به  بسیاری از افراد دیگر برتری دارید. به تصمیماتی که اخیراً گرفته‌اید اعتماد کنید. ضمیر ناخودآگاه شما، به شما می‌گوید که به منطق خود تکیه کنید و به آنچه فکر می‌کنید درست است اعتماد کنید.

ممکن است در خوابتان :

کلاغ را زنده و یا یک عکس از او دیده باشید.

تبدیل شدن به یک کلاغ.

پرواز با کلاغ.

دیدن یک کلاغ مرده.

توسط کلاغ مورد حمله قرار گرفتن.

کلاغ در قفس یا یک کلاغ آزاد.

تغییرات مثبت در حال انجام است اگر …

کلاغ در رویای تو از هوش استفاده کند

کلاغ به پرواز درآید.

کلاغ مصاحب خوبی به نظر برسد.

شما تبدیل به کلاغ شده بودین و این طبیعی به نظر می‌رسید.

تعبیر خواب کاملتر

کلاغ‌ها به وسیله بسیاری از دانشمندان و متخصصان پرندگان به عنوان یک حیوان بسیار باهوش در نظر گرفته می‌شوند. تعبیر خواب در مورد یک پرنده معمولاً خوب است، بنابراین تعبیر خواب در مورد کلاغ نشان دهده ی هوش خوب شماست.

تعبیر خواب تبدیل شدن به یک کلاغ – احتمالا شما از عقل یا هوش خود به اندازه ی کافی استفاده نمی کنید. در واقع  ناخودآگاهتان از شما می‌خواهد که بیشتر تلاش کنید و خود را آموزش دهید. یک مستند ببینید یا یک رمان بخوانید. متعهد شوید که هر روز یک کلمه ی جدید یادگیربگیرید یا یک زبان خارجی را یاد بگیرید. کلاغ ها همچنین ممکن است نشان دهنده تغییر باشند، بنابراین ممکن است یک کلاغ در خوابتان به شما بگوید که تغییر بزرگی را برای بهبود سطح هوش خود انجام دهید.

تعبیر خواب  گروهی از کلاغ‌ها –این خواب نشان دهده ی این است که خرد و اراده شما به راحتی تحت‌تاثیر دیگران قرار می‌گیرد. شما به جای اینکه نیازهای فردی خود را تشخیص دهید به عنوان بخشی از یک گروه عمل می‌کنید. به خودتان و نیازهای ذهنی خودتان توجه کنید. شاید به دیگران نصیحت کرده باشید، درحالی که خودتان قادر به پذیرش نصیحت خود نیستید. به جای تلاش برای آموزش دادن به دیگران و دادن درسهای زندگی، سعی کنید خودتان را آموزش دهید و ببینید چه چیزی می توانید یاد بگیرید.

تعبیر خواب وجود یک کلاغ همراه شما یا در کنارتان –این خواب نشان می دهد که شما در تصمیم‌گیری خود دچار مشکل می‌شوید. شما دوستی دارید که در همه چیز به شما اعتماد دارد و ممکن است بخواهید روابط اجتماعی خود را  گسترش دهید. تعبیر خواب کلاغ در قفس نشان دهنده ی این است که شما فرد بسیار احساسی هستید. شما برای تصمیم گیری به احساسات خود بیش از منطق خود تکیه می‌کنید.

 تعبیر خواب کلاغ در قفس قفل شده و یا کلاغ کشته شده- این خواب می گوید قبل از تصمیم گیری در زندگی، تحقیقات بیشتری انجام دهید. اگر پرنده آزاد شده باشد، نشان دهنده ی این است که شما همیشه با اعتماد به احساسات خود تصمیمات بهتری در مقایسه با منطق خود می گیرید.

تصمیمات مهم زندگی مانند خرید یک خانه، سرمایه گذاری یا ورود به یک رابطه

زندگی اجتماعی

سطح آگاهی

تحصیلات و مدرسه

احساساتی که ممکن است در طی یک خواب کلاغ با آن ها روبرو شوید........هوش. قدرت. مشروطیت .مهربانی. خوشحالی. شهود

دیگر عناوین مرتبط:

تعبیر خواب کلاغ سیاه مرده

4 نظر

 1. ایمان موسویایمان موسویsays:

  با سلام دیشب خواب دیدم یک سری که توی خواب به عنوان دوستانم بودند ولی در واقعیت انهارا نمیشناختم بهم گفتن زیر یک درخت بزرگی برم که روی آن کلاغ های زیادی بود خیلی زیاد من همراه همسرم بودم ولی تنها خودم زیر درخت رفتم و همه کلاغ ها یکدفه شروع به ریختن فضله های خود روی سرم کردند به گونه ای که روی کل بدنم رو گرفته بود ولی هیچ گونه ناراحتی نداشتم نه خودم نه همسرم و نه دوستان انگار عادی بود و بعد دوستانم گفتند که خوب است که کلاغ ها رویت فضله ریختند شانس آوردی و همه چیز خیلی عادی بود ممنون میشم تعبیرش رو بهم بگید سپاس

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود دوست عزیز ، این رویا هشدار میدهد که نسبت به کارها و یا برنامه هایی که در آینده در پیش میگیری از هوش خود و کمک دیگران حتما استفاده کنی.

 2. مجتبیمجتبیsays:

  سلام من خواب دیدم تو یه خونه بودم شب بود من رفتم ایوان دیدم خواهرم اونجا توی سرما و زیر بارون پتو روی خودش کشیده خوابیده بعد من میخواستم برگردم داخل خونه که خواهرم صدام زد.من رفتم پیشش با هم قدم میزدیم که یهو یه خفاش اومد سمتم منم با دست زدم کشتمش و روی زمین انداختمش.اولش شک داشتم گنجشک هس یا خفاش بعد که دوباره رفتم بالا سرش مطمئن شدم خفاشه.منم از پاش گرفتم انداختمش اونطرفتر.یهو دیدم یه کلاغ سیاه اومد شروع کرد به خوردن خفاشی که من کشته بودم.بعد یه کلاغ دیگه اومد رو درخت نشست و از فاصله دور با من حرف میزد و از این درخت به اون درخت میپرید و قصد حمله به من رو داشت.من یادم نیس چی میگفت و یادمه بخاطر قضیه کشتن خفاش و... ناراحته من خیلی ترسیده بودم تو خواب.ممنون میشم اگه تعبیرشو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، کلاغ سیاهی که در این رویا سبب شگفت شما شده خبر از اتفاقی میدهد که ممکن است در شما ایجاد تنش یا اضطراب موقت کند ، اما موضوع پراهمیتی نیست.

 3. علی اسماعیلیعلی اسماعیلیsays:

  سلام خواب دیدم کلاغی وارد خانه شد که کاملا سیاه بود نزدیکم شد ولی کاری بهم نداشت ولی من ترس زیادی داشتم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، این رویا فقط از شما می خواهد تا به توانایی ها و یا استعدادهای خودتان اعتماد و تیکه کنید ، حتی اگر در آن احساس دودلی یا تردید می کنید.

 4. پارساپارساsays:

  با سلام .. خواب دیدم طبقات بالا در یک آپارتمان هستم و من پشت در یک اتاق نشستم و یک کلاغ مشکی کنارم هست که دارم براش تخمه آفتابگردون پوست میگیرم و بهش میدم ؛ اون بیشتر از اینکه تخمه بخوره به در اتاق میکوبه که براش بازکنم تا بره داخل اتاق . ضمنا اون کلاغ باهوشیه و اعتنا به خوراکیا نمیکنه و فقط میخواد در اتاق باز شه که بره داخل . و در نهایت همین کار رو براش میکنم . ممنون .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید احساس ناامیدی، شما را محدود و منزوی سازد.