تعبیر خواب باد وزیدن

باد می تواند با مفهوم عناصر چهارگانه مرتبط باشد. در فرهنگ عمومی، برای عناصر تشکیل دهنده ی جهان، چهار وجه در نظر گرفته می شود که باد یکی از این عناصر می باشد. باد می تواند با احساس عدم تعادل، اتفاقات غیر قابل پیش بینی و مفاهیمی اشاره داشته باشد که در حالت عادی از نظر پنهان هستند.

در حالت عادی نمی توان یک ماهیت مطلقا مثبت یا منفی برای سمبل باد در نظر گرفت. چنین سمبل های پایه ای، با ترکیب و احساسی که با نماد های دیگر خواب ایجاد می کنند تکمیل شده و مفهوم خود را منتقل می کنند.

اگر در خواب، وزیدن باد باعث ایجاد احساس خوشایندی در شما شود، باید بدانید که شما هم اکنون در حال درک این موضوع هستید که اتفاقات زندگی پی در پی در جریان هستند و نمی توان در یک مرحله متوقف شد. تا زمانی که فرصت در اختیار ما قرار گرفته است، می توان تلاش کرد و به دست آورد های جدیدی رسید. از طرفی، باد با مفهوم سادگی و دل سپاری به اتفاقات نیز مرتبط می باشد. یعنی بپذیریم که هیچ پدیده ای ثابت نمانده و تحولات لازمه ی زندگی هستند.

تعبیر خواب وزیدن باد

تعبیر خواب وزیدن باد سرد: سرما و سردی در خواب می تواند با مفهوم ناامیدی یا افسردگی مرتبط باشد. این خواب می تواند به فضای فکری شما در زمان حاضر اشاره داشته باشد. ممکن است احساس کنید که دلسردی باعث ناامیدی شما از جریان اتفاقات شده است. ممکن است احساس کنید که این افکار منفی در حال آسیب رساندن به شما هستند. این خواب از شما می خواهد تا محدوده ی امن افکار خود را شناخته و اجازه ندهید که در معرض افکار و دیدگاه های منفی قرار بگیرید و دچار مشکلات جدی تری شوید.

همچنین این خواب از شما می خواهد تا منشا افکار دلسرد کننده را در درون خود شناخته و به شیوه ای منطقی با آن ها رو به رو شوید. از محیط هایی که باعث تشدید این احساسات در درون شما می شوند فاصله بگیرید و انسان های منفی را از خودتان دور کنید.

تعبیر خواب وزیدن باد شدید: اگر باد شدید به گونه ای باشد که موجب ایجاد خرابی و خسارات شود، نشان دهنده ی مشکلی است که هم اکنون و در روز های اخیر در زندگی خود احساس می کنید. ممکن است به نتایج اتفاقات دچار بدبینی شده باشید یا احساس کنید که منافع شما در معرض خطر است. این خواب از شما می خواهد تا منشا این احساس منفی را شناسایی کرده و اجازه ندهید که بیش از این در شما تداوم پیدا کند.

اگر باد شدید به گونه ای باشد که اجازه ی عبور و مرور نداده و دید شما را مختل کند، باید بدانید که این خواب نشان دهنده ی اتفاقاتی است که هم اکنون به طور موقت، شما را دچار انفعال کرده یا دیدگاه های شما را مخدوش ساخته است. این خواب از شما می خواهد تا آرامش خود را حفظ کرده و درباره ی افکاری که شما را دچار مشکل و نگرانی کرده اند، به بررسی و جست و جو بپردازید. اجازه ندهید که تداوم این افکار مشکل آفرین، منافع شما را در معرض خطر قرار دهد.

گردآورنده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

8 نظر

 1. سمانهسمانهsays:

  سلام دیشب خواب دیدم که خانه قدیمی خالم بودم یک باد تند وشدید میومد من و مادرم هر دو تا در خالم را محکم گرفته بودیم و از آمدن گرد خاک و باد داخل خانه جلوگیری میکردیم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید ناراحتی ها و مشکلات فعلی، آرامش و سلامتی شما را مختل کند.

 2. بارانبارانsays:

  سلام مامانم خواب دیدن باد به شدت می وزید طوری که تمام شیشه های پنجره خانه مان میزیخت پایین.ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از بیننده می خواهد تا اجازه ندهید ناراحتی و احساس پریشانی، آرامش و سلامت روانی او را مختل کند.

 3. فریبافریباsays:

  سلام خواب دیدم باد شدید میوزید با بارانی ک ب شدت میبارید داخل خانه بودیم پنجره باز بود هرچی میخواستم پنجره را ببندم از بس بادو باران شدید بود زورم ب پنجره نمیرسید اخرش مادرم به زور پنجره را بست.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پیشرفت و ارتقاء در امور مورد نظر یا کارهایی که برای انجام آنها تلاش و کوشش پیگیر و مستمر می نمایید

 4. SaharSaharsays:

  سلام من خواب دیدم که باد خیلی شدیدی می اومد طوری که پنجره اتاقم یه قسمتش شکست و باد زد و کمد اتاقم رو شکست من تو خواب خیلی‌ ترسیده بودم و لی آخر سر پنجره اتاقم رو درست کردم . تعبیرش چیه؟ ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه روبرو شدن با مشکلات است

 5. MaralMaralsays:

  سلام من خواب دیدم که تو اتاقم نشستم و در حال فکر کردن هستم که باد شروع به وزیدن میکنه ، داشتم از باد لذت می بردم که یکم شدید شد و پرده اتاق و میزد کنار ، داشتم میرفتم سمت پنجره ک پرده رو جمع کنم ، باد کلا پرده رو زد کنار و از شدتش ترسیدم و از خواب پریدم ولی هم تو خواب هم وقتی بیدار شدم حس خوبی داشتم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب می تواند به فضای فکری شما در زمان حاضر اشاره داشته باشد.

 6. حدیث رستمیحدیث رستمیsays:

  با سلام و خسته نباشید من امروز خواب دیدم که خواب بودم بعد صدای وزش باد میومد بلند شدم رفتم تو بالکن خونمون نگاه کنم بینم چه خبره دیدم همه لباس ها که رو بند آویز بود باد برده هوا به شدتی خراب بود که هیچ نمیشد دید تمام هوا خاک گرفته بود همراه با رعد برق ولی بعد که باران زد هوا جوری قشنگ شد که همه تعجب کردن ممنون میشم که تعبیر کنید برام

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه سختی ها و مشکلات زندگیتان است

 7. زینبزینبsays:

  سلام من شب خواب دیدم که من و پدر (فوت شدن) مادر و یکی از خواهرانم برادر و خاله ام در حیاط هستیم و یک باد شدیدی میومد و من به‌همه میگویم خودتون رومحکم بگیرید باد نبره بعد بچه کوچک خواهرم هم بود بغل مامانش بعدش داشتیم میرفتیم توخونه من پدر مو بغل کردمو بوسیدم وقتی رفتیم توخونه پدرم کولر زد گفت گرمتون میشه و همینجور داشت‌میرفت بیرون که بیدار شدم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه علاقه شما نسبت به خانواده تان است.میتوانید برای آرامش روح پدرتان فاتحه ای بخوانید

 8. f_khf_khsays:

  سلام خسته نباشین من خواب دیدم که در بالاپشتبمون با چن نفر دیگه داشتیم درس میخوندیم بعد که اون چن نفر میرن یهو باد شدیدی به وزیدن میکنه ب طوری من بلند میکنه جا ب جا میکنه ولی دفترم فقط برگه هاش عوض میشه و بیشتر این باد سعی میکنه که من و از دفترم جدا کنه تعبیرش چی میشه?????

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا به فضای فکری شما در زمان حال اشاره دارد