تعبیر خواب گرفتن دست همدیگر (2)

از زمان های گذشته مردم بر این باور بوده اند که خواب ها می توانند چیزهایی در مورد زندگی واقعی بگویند. خواب ها از افکار و احساسات ما سرچشمه می گیرند. نکته ی بسیار مهم این است که خوابهایتان را نادیده نگیرید زیرا ممکن است برایتان پیام های مهمی درمورد زندگی یا آینده داشته باشند.بسیاری از افراد بر این باورند که خداوند می خواهد از طریق خواب با مردم ارتباط برقرار کند.در این مقاله درباره ی خواب دست همدیگر را گرفتن صحبت خواهیم کرد. خواب دست همدیگر را گرفتن بار معنایی خوبی دارد. در بسیاری از موارد تعبیر این خواب، توجه شخصی از جنس مخالف به شما خواهد بود. اما برای یافتن تعبیر درست خوابتان به جزئیاتی که در خواب دیده اید توجه کنید. شما ممکن است در خوابتان دست کسی را بگیرید که می شناسید و یا ممکن است آن شخص را نشناسید.همچنین ممکن است در خواب ببینید که دست کسی را که دوست دارید گرفته اید، و یا دست دوستتان، یک کودک یا شخصی که ناتوان است ویا یک پیشوای مذهبی را گرفته اید.خواب های مختلف و تعابیر متفاوتی برای گرفتن دست کسی وجود دارد، این خواب ها می توانند با توجه به جزئیات ظاهر شده در خواب مفاهیم مثبت و یا منفی داشته باشند.اگر می خواهید درباره این خواب ها ونشانه هایی که دارند بیشتر بدانید به شما پیشنهاد می دهیم این متن را بخوانید. به شما این اطمینان را می دهم که بهترین تعبیر را برای این خواب خواهید یافت و قادر خواهید بود بهتر آن را درک کنید.

تعبیر خواب گرفتن دست های همدیگر

اکنون رایج ترین خوابها درباره گرفتن دست همدیگر و تعبیر آن را مشاهده خواهید کرد.

گرفتن دست همدیگر- تعبیر خواب و معنی دقیق آن در کنار افراد مختلف

تعبیر خواب گرفتن دست همدیگر : اگر در خواب دیدید که دست کسی را گرفته اید احتمالا شما با آن شخص رابطه ی عاطفی دارید. رابطه ی شما در آینده بسیار خوب خواهد بود و جایی برای نگرانی وجود ندارد.

تعبیر خواب گرفتن دست همسر پیشین : تعبیر این خواب دلتنگی شما برای آن فرد است، شما نمیتوانید باور کنید که او دیگر جزئی از زندگی شما نیست. همچنین تعبیر آن می تواند احساس تنهایی شما باشد، شما به شخصی نیاز دارید که همیشه در کنارتان باشد.

تعبیر خواب گرفتن دست کسی که نمی شناسید : اگر در خواب دست کسی را که زندگی واقعی او را نمشناسید گرفته بودید، در واقع انعکاس احساسات شماست. احتمالا در حال حاضر تنها هستید و نیاز دارید با شخصی صمیمی باشید.اما این خواب می تواند تعبیر دیگری نیز داشته باشد. این خواب می تواند مربوط به کارخیری باشد که در اکنون در حال انجامش هستید و نشان می دهد دوست دارید درآینده کارهای انسان دوستانه انجام دهید.

تعبیر خواب گرفتن دست کسی که می شناسید : تعبیر این خواب علاقه شما به داشتن شخصی قابل اعتماد و مطمئن است، رازی دارید که می خواهید به کسی بگویید ولی نمیدانید که به چه کسی بگویید.

تعبیر خواب گرفتن دست دوستتان : این خواب انعکاس ترس هایتان در زندگی واقعیست. در واقع از دوری کسی که در خواب دیده اید می ترسید. همچنین این خواب را می توانید از طریق دیگری تعبیر کنید.شما در زندگی واقعی احساس تنهایی می کنید و دوست دارید با شخصی صمیمیت بیشتری داشته باشید.

تعبیر خواب دو رقیب که دست همدیگر را گرفته اند : اگر این خواب را دیده اید نشانه ی بسیار بدی است.در واقع تعبیر این خواب بستگی به این دارد که شما آن دو نفر را در زندگی واقعی می شناسید یا برایتان غریبه هستند.اگر آن دو نفر را میشناختید تعبیر آن اختلاف آنها در آینده است ولی در صورتیکه آن دو نفر را نمی شناختید تعبیر این خواب اختلاف شما با فردی از اطرافیانتان است.

تعبیر خواب گرفتن دست کسی که در داستانهاست : اگر خوابی اینگونه داشته اید نباید نگران باشید، چون نشانه ی مثبتی است. تعبیر آن ملاقات با شخصی خلاق و  قوی در آینده ی نزدیک است. احتمالا با فردی برخورد خواهید کرد که خود را وقف هنر کرده و رابطه ی خوبی با او خواهید داشت.

تعبیر خواب گرفتن دست کسی که از او خوشتان می آید : اگر در خواب دست کسی را که دوست دارید گرفته باشید نشانه ی خوبیست.جای نگرانی وجود ندارد.تعبیر آن بهتر شدن روابطتان با آن فرد خواهد بود.همچنین احساسات شما نسبت به آن فرد قوی تر خواهد شد و احتمال شروع رابطه ی عاطفی بینتان وجود دارد.

تعبیر خواب گرفتن دست کسی که عاشقش هستید: اگر در خواب دست کسی را که در زندگی واقعی عاشقش هستید را گرفته بودید نشانه ی بسیار بدی است. تعبیر آن به این شکل است که در آینده مشکلات مالی بسیاری برای شما به وجود خواهد آمد و موقعیت مالیتان بسیار بد خواهد شد. این خواب در واقع به شما هشدار می دهد که پولتان را پس انداز کنید چون به آن نیاز خواهید داشت.

تعبیر خواب گرفتن دست پیشوای مذهبی : این خواب به این معناست که مشکلات اخلاقی بسیاری در زندگی شما وجود دارد که نمی دانید چگونه آن را حل کنید.ممکن است این مشکلات فقط در محل کارتان نباشد و در زندگی شخصی خود نیز این مشکل را داشته باشید که مانع موفقیت شما می شود.در آینده با مشکلات روحی بسیاری سر و کار خواهید داشت و باید تصمیم درستی در زندگیتان بگیرید. این خواب می تواند برایتان هشداری باشد برای اینکه قبل از هر تصمیمی خوب فکر کنید. اگر کاری را بدون فکر کردن انجام دهید احتمال اینکه پشیمان شوید و احساس بدی داشته باشید وجود دارد.

تعبیر خواب گرفتن دست یک کودک : اگر خوابی با این مفهموم دیده اید نشانه ی خوبی است و جای نگرانی وجود ندارد.شما قادر خواهید بود مشکلات و سختی ها را حل کنید که باعث خوشحالی و رضایتتان می شود و احساس خوبی خواهید داشت.

تعبیر خواب گرفتن دست یک فرد ناتوان : چنانچه این  خواب را دیدیده اید در آینده رابطه ی عاطفیتان خوب نخواهد بود. احتمال این وجود دارد که با پارتنرتان مشکلاتی داشته باشید. شما از ادامه ی رابطه ی خود با آن شخص مطمئن نیستید.موانع بسیاری بر راه رابطه ی شما قرار دارد اما احتمالا بتوانید برآنها غلبه کنید و با هم بمانید.

تعبیر خواب محکم دست کسی را گرفتن : اگر در خواب دست کسی را محکم گرفتید، شما دوست دارید که بر رابط عاطفی خود مسلط باشید، در میان دوستانتان نیز دوست دارید بر دیگران چیره شوید. میتوان گفت شما در هر موقعیتی مدیری فوق العاده هستید.

تعبیر خواب گره کردن انگشتان در هنگام دست گرفتن : تعبیر این خواب وابستگی شما به شریک عاطفیتان و وابستگی او به شماست.رابطه ی احساسی قوی دارید و چیزی نمیتواند آن را خراب کند پس نگران نباشید.

اینها نمونه هایی از خواب های رایج درباره گرفتن دست بود.همانطور که مشاهده کردید این خواب ها می توانند نشانه ی مثبت و یا منفی باشند.به خاطر سپردن جزئیات خوابتان بسیار مهم است و برای تعبیر خوابتان حیاتیست.ما امیدواریم این مقاله برایتان مفید بوده باشد و هر آنچه ک نیاز داشتید را بیابید.همچنین امیدواریم بهترین تعبیر را برای خوابتان درباره گرفتن دست بیابید.دفعه ی بعد که این خواب را دیدید مشکلی در یافتن تعبیر و مفهوم خوابتان نخواهید داشت.

مطلب پیشنهادی و ویژه ی توپ تاپ :

تعبیر خواب گرفتن دست معشوق

مطالب مرتبط...

3 نظر

 1. SanaSanasays:

  سلام خواب دیدم از ی جایی دارم رد میشم (تو خواب عشقم بامن بود) بعد خانومی ک ی جورایی رقیبمه و قبلا بین اونو عشقم اتفاقایی افتاده دستمو یهو میگیره و فشار میده و منم متقابلا همین کارو بالاجبار میکنم ولی نگاهش نمیکنم تعبیری داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، از جانب بعضی از اطرافیان محبت و یا مهربانی های تازه دریافت خواهید کرد.

 2. خداخداsays:

  سلام ،سلام خواب دیدم با خواهرم صحبت میکنم روی دستانم را که چروک شده بود دید ومیگفت برو به دستات برس کرم بزن ببین هم سنو سالات چقدر به دستاشون میرسن ومراقبت میکنن وتو خواب داشتم به دستام که چروک وتیره شده بود نگاه میکردم گفت ببین سیاهم شده گفتم به خاطر افتابه .میخواستن تعبیرشو بدونم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان ناشی از افکار ذهنی و روحی شماست که تعبیر خاصی ندارد.

 3. فاطمه.قفاطمه.قsays:

  سلام من خواب دیدم کسیو کشتم اما داخل خواب پلیس بودم بعد یا عشقم سوار ماشین میشیم و.اون دست منو محکم ب دست خودش گره کرده بود و من تو خواب خیلی ناراحت بودمو یک بار دست عشقمو بوسیدم داخل خواب و دستشونو محکم گرفتم و سرم رو بهش تکیه دادم قرار بود جایی بریم داخل خواب اما اون خونه اشغال شده و روی یک کوه بود تعبیر خواب من چیه

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان به معنای روابط جدید و خبرهای دوست داشتنی است.