تعبیر خواب پیشگویی یا خبرهایی از آینده

خواب دیدم ، در خیابان به یک زن رمال که چهره ای عجیب و زشت داشت برخورد کردم و بهم گفت دخترم من می توانم به تو خبرهایی از آینده بدهم و تمامی اطلاعاتی را که علاقمند به دانستن آن ها هستی را پیشگویی کنم ، بعد از او سوال کردم از کجا مطمعن باشم که دروغ نمی گویی ، و بدون مکث حرف هایی راجب به خانواده ام زد که همگی درست بودن . خیلی تعجب کردم ، آیا تعبیری دارد ؟ اینکه کسی خواب دیده باشد دیگران درباره ی زندگی و یا حال و احوال فعلی او غیب گویی می کنند و اخبارهای مختلفی را از زبان آن ها بشنود معنای بدی ندارد و اتفاقا نشان دهنده ی این است که جهش های زیاد و مثبت به صورت یکباره را در زندگی اش شاهد خواهد بود ، بطور مثال ممکن است به یکباره شخصی با مقام و موقعیت خیلی خوب از او خواستگاری کند و او نیز بپذیرد و تغییر گسترده ای را از همان لحظه به بعد را شاهد باشد ، و یا اگر پسر باشد احتمال دارد که در برخوردهای مختلف و روزمره اش در زندگی به دختری علاقمند شود که واقعا شایستگی ها و لیاقت های زیادی دارد و حتم دارد که با او میتواند خوشبخت باشد و از روی شانس هم خانواده ی این دختر موافق این وصلت خواهند بود ، و برای افراد متاهل نیز دیدن چنین رویایی می تواند نشان دهنده ی رازهای مهم باشد که آن ها در ادامه ی زندگی با آن ها مواجه خواهند شد و از آن مطلع می شوند ، و بطور خلاصه تر میتوان بیان کرد ، اقبال و یا شانس در بعضی از امور خیر ، بدست آمدن موفقیت از معانی اصلی پیشگویی آینده در رویاهای ماست.

تعبیر خواب پیشگویی کردن دیگران

استاد مدنی گفته اند : چنان چه کسی خواب دیده باشد که خودش در مورد دوستان ، آشنایان ، خانواده و یا حتی مردگان پیشگویی می کند و قصد دارد تا اطلاعاتی را درباره ی آینده به آن ها بدهد نیکو نیست و این مورد خبر از این میدهد که ممکن است شخص در عالم بیداری متکبر شود و در بعضی از تصمیمات مهم و سرنوشت ساز زندگی اش دچار اشتباه شود و یا راه را اشتباه برود که در نهایت آن ندامت نصیب او می شود ، پس میتوان گفت ، احساس تکبر ، غرور کاذب ، بیراهه رفتن ، تصمیمات و یا قضاوت های کورکورانه و همراه با عجله نیز از معانی اصلی پیشگویی در خواب است.

استاد طباطبایی نوشته اند اگر خواب دیده باشی به مقامی رسیده اید که با قدرت و اعتماد به نفس زیاد قادر هستی تا راجب به برخی از چیزها و یا حوادث پیشگویی می کنی و اتفاقا عین همان حوادث هم رخ دهند ، خوب است و این بطور واضح نشان دهنده ی افزایش علم ، دانش ، رتبه و مرتبه در زندگی شخص است و بیشتر ارتباط با فعالیت های او در اجتماع خواهد داشت.

معبران خارجی نیز گفته اند ، چنان چه در مورد بعضی از بلاهای طبیعی مانند سیل ، زلزله، و یا سایر حوادث ، برای دیگران پیشگویی کرده اید ، خبر از آن می دهد که لطف و عنایت خداوند شامل حالتان خواهد شد و احتمالا از مسیرهای سخت و خطرناک زندگی ات را با موفقیت کامل عبور خواهی کرد و سرانجام راضی و شادمان خواهی شد.

گردآورنده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

1 نظر

  1. سسsays:

    سلام ...من دو بار خواب دیدمه از آینده یه بار از ساخت وساز ساختمونها ی عجیب غریب دیدم (نه اینکه درحال انجام باشن)و یه بارم یه سفینه فضایی که بالا سرمو تو حیاط خونموبود دیدم...آیا تعبیر خاصی داره....؟ متشکرم

    • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

      درود ؛ پس می باید منتظر اتفاق هایی همراه با رمز و راز در آینده ی خوب باشید ، چون قسمتی از آن را در رویا شاهد بوده اید.