تعبیر خواب یخچال

ممکن است که در خواب های خود، با وسایلی رو به رو شویم که امروزی بوده و نتیجه ی تمدن مدرن هستند. وسایلی که در دنیای واقعی به رفع نیاز های فیزیکی ما کمک می کنند، در تعبیر خواب، نشان دهنده ی نیاز های روانی شما هستند. آن ها به صورت سمبلیک ظاهر می شوند تا ما را متوجه امکانات، توانایی های روانی و افکاری کنند که برای برون رفت از چالش های روانی فکری، به آن ها نیاز داریم.

یخچال، در تعبیر خواب، با مفاهیمی مثل غذا، خوراک روح، سرما و نگه داری و انجماد مرتبط است. غذا در تعبیر خواب روان شناسی، اشاره به غذای روح و روان دارد. یعنی موادی که از محیط کسب می کنیم و خوراک فکری ما را تامین می کنند. مثل مطالعه ی کتاب های مفید، یا دیدن فیلم هایی که برای ما جالب هستند. در دنیای واقعی، یخچال معمولا برای نگه داری خوراکی هایی استفاده می شود که امکان فاسد شدن آن ها در دمای اتاق وجود داشته و لازم است که مدت طولانی نگه داری شوند.

دیدن یخچال در خواب، به تلاش شما برای آرشیو کردن ایده ها یا الهاماتی دارد که از روزمره ی خود دریافت می کنید و احساس می کنید که این اطلاعات می توانند در طولانی مدت، به شما کمک کنند. ممکن است در این زمان با چالش هایی درباره ی پس انداز، دسته بندی و فهرست کردن مسائل مهم، یا موضوعاتی مرتبط با رفاه شخصیت خود رو به رو باشید که پرداختن به آن ها آرامش روانی شما را در طولانی مدت تامین می کند. از این رو بسیار اهمیت دارد که یخچال را به چه شکل در خواب مشاهده می کنید و یخچال کدام نیاز شما را برطرف می کند.


تعبیر خواب یخچال خریدن

خرید و فروش در خواب، می تواند به احساس اعتماد به نفس و کسب آن مرتبط باشد. زمانی که در خواب اقدام به خریدن یخچال می کنید، یعنی در تلاش هستید که دید مثبت تری نسبت به ایده های خود و الهاماتی که از محیط خود دریافت داشته اید، پیدا کنید. این خواب می تواند تصویرگر فردی باشد که برای مسائل جزئی اهمیت بیشتری قائل شده و در تلاش است نقش پر رنگ تری به آن ها ببخشد. مثل فردی که سعی دارد از کتاب هایی که می خواهد برای الهام گرفتن در کار های هنری استفاده کند. این خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که قدر ایده های جدیدی که در شما شکل گرفته است را بدانید و بیشتر به خوراکی که از محیط و به طور روزانه دریافت می کنید، توجه داشته باشید.

تعبیر خواب یخچال نو: دیدن یخچال نو در خواب می تواند به دیدگاه های جدیدی که در شما شکل گرفته است اشاره داشته باشد. ممکن است احساس کنید که دید جدیدی نسبت به حرفه یا مهارت یا هنر خود پیدا کرده اید و لازم است تا طیف مطالعات خود را تغییر داده یا گسترش دهید.

تعبیر خواب یخچال پر از خوراکی: همان طور که گفته شد، خوراکی در تعبیر خواب، استعاره از غذای روح است. زمانی که در خواب با این سمبل رو به رو می شوید، در تلاش هستید تا خوراک فکری خود را شناخته و ایده هایی که در طول زمان کسب کرده اید را در زمینه های مختلف شغلی یا هنری استفاده کنید. ممکن است هم اکنون، ایده ها یا اطلاعات پایه ی خود را دست کم گرفته و احساس کنید که نمی توانند به شما کمک کنند. این خواب از شما می خواهد تا متوجه ارزش دانسته های خود شده و برای پیشبرد پروژه های خلاقانه ی خود، مورد استفاده قرار دهید.

تعبیر خواب یخچال خالی: یخچال خالی در تعبیر خواب می تواند، اشاره به نوعی احساس فقدان داشته باشد. مخصوصا اگر در این خواب، احساس گرسنگی را نیز تجربه کنید. این خواب از شما می خواهد تا توانایی های روانی خود را دست کم نگرفته و برای سلامت روانی خود ارزش بیشتری قائل شوید. به مطالعه یا دنبال کردن موسیقی بپردازید و اجازه ندهید که نبود سرگرمی و هنر در زندگی، شما را دچار ناراحتی های فکری کند.

گردآورنده ی مطلب : توپ تاپ

2 نظر

 1. دنیزدنیزsays:

  سلام خسته نباشید من خیلی خواب دیدم یه قسمتش هم یخچال بود خواب دیدم برای تعمیر لپ تاپم دادم برای تعمیر اون مرد هرجا دنباله منه حس بدی ندارم میکم این اقا چرا میخواد همه جا پیش من باشه یواشکی میومد من نبینم یه مرد با کت شلوار سیاه بعدرفتم گرفتم کفتم چند میشه کفت یک میلیون ده هزار که یک میلیون دادی ده هزار مونده کفتم ندارم نزدیک عیدپول ندارم خرید کنم دیدم میخواد باهم حرف بزنه بهم نزدیگ بشه ازش دور شدم بعددیدم تو خونه یک اتاق دیگه تنها نشستم دامادمون دعوا کرد چرا تنهامیشینی بیا پیش ما داشتن ساندویچ میخوردن من نخوردم تو راه هم که میمومدم فقط به مغازه ساعت فروشی دیواری نگاه میکردم بعد در یخچالمونو باز کردم پر بود از شعله زرد و ژله وبرنج ماهی که همینجوری ریخته بودن یخچال ژله را خوردم و برگشتم به زن داداشم کفتم درون یخچالو تمیزکن کفت اونارو چیکار کنم کفتم همشو بریز دور دهنی هستن برنج وماهی هم بریز تویک ظرفی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید احساس ترس، شما را وادار به گرفتن تصمیمات احساسی و ناگهانی کند که می تواند سلامت و آرامش شما را به خطر اندازد.

 2. سمانهسمانهsays:

  سلام خواب دیدم که خونه یکی از اقوام هستم در آشپز خانه چندین یخچال بود بعدی گاز قهوه ها در حال جوشیدن بودند اقواممان بمن گفت مراقب باش قهوه ها سر نرو د بعد در یکی از یخچالهارابازکرد یک تیک کیک شکلاتی آنجا بود در ضمن شخصی که در بیداری بامن خصومت دارد هم آنجابود.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام. این خواب نشان دهنده ی صحبت ها یا موقعیت های دوستانه ی جدیدی است که موجب زنده دلی و امیدواری شما خواهد شد.